Prekių katalogas

Šiuolaikinis dizainas jūsų namuose: kambarys po kambario

Šiuolaikinis dizainas paprastai tariant tai minimalistinis ir elegantiškas dizainas viename. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime kiekvieno namų kambario dominuojančius bruožus šiuolaikiniame stiliaus interjere. 

Svajonių sapnai: lovų tipai ir kaip išsirinkti sau tobulą variantą

Lova - tai ne tik vieta miegoti, bet ir šventovė, komforto ir poilsio erdvė, kurioje pradedame ir baigiame savo dienas. Kadangi yra daugybė galimybių, išsirinkti tobulą lovą gali būti nelengva užduotis. Šiame straipsnyje leisimės į kelionę po lovų tipų karalystę ir padėsime rasti tą, kuri užtikrins svajingą miegą.

Pufų pasaulis ir kaip išsirinkti tobulą pufą

Pufai jau gana seniai yra šiuolaikinio interjero aksesuarų sąraše. Šie universalūs baldai ne tik tarnauja kaip papildoma sėdimoji vieta ar atrama kojoms, bet ir suteikia elegancijos bei žavesio bet kuriai erdvei.  

Atsisėskite ir atsipalaiduokite: išsamus vadovas, kaip orientuotis fotelių pasaulyje

Tikriausiai sutiksite, kad nei vienas namų baldas nesuteikia tokio tobulo jaukumo kaip fotelis. Tai saugus prieglobstis, vieta, kur galite pasinerti į gerą knygą, išgerti puodelį arbatos ar tiesiog atsipalaiduoti po ilgos dienos. Foteliai yra ne tik funkcionalūs, jie taip pat gali būti ir išskirtinis dizaino bei stiliaus elementas jūsų kambaryje. Šiame straipsnyje apžvelgsime skirtingus fotelių tipus ir pateiksime keletą įžvalgų, kaip išsirinkti tobulą fotelį savo erdvei.  

Erdvės planavimo paslaptys ir jų įgyvendinimas

Erdvės planavimas yra labai svarbus kuriant funkcionalią ir veiksmingą aplinką. Nesvarbu, ar projektuojate namus, biurą, ar viešąją erdvę, tinkamas erdvės planavimas užtikrina, kad turimas plotas būtų optimizuotas pagal paskirtį ir geriausiai bei funkcionaliausiai išnaudotas. Šiame straipsnyje panagrinėsime erdvės planavimo principus ir aptarsime, kaip veiksmingai juos įgyvendinti, kad galėtume bet kokią erdvę paversti gerai suplanuota ir tikslinga aplinka.

Formos ir funkcijos paprastumas minimalistiniame baldų dizaine

Minimalistinis baldų dizainas pastaraisiais metais sulaukė didelio pripažinimo ir susižavėjimo dėl jame akcentuojamo paprastumo, funkcionalumo ir švarios estetikos. Tai itin populiari stilistinė kryptis tarp žmonių, siekiančių harmoningos ir neperkrautos gyvenamosios aplinkos. Šiame straipsnyje panagrinėkime minimalistinio baldų dizaino ištakas, įtaką ir principus, taip pat jo taikymą ir privalumus įvairiose erdvėse. 

11 pagrindinių stalų tipų, kurie pagyvins jūsų erdvę ir padidins funkcionalumą

Paprastai tariant, stalas - tai kojos, laikančios plokščią paviršių, tačiau kai reikia išsirinkti stalą ar stalelį namams, suprantame, jog svarbu ne tik kokybė ir estetinė vertė, bet ir jo dizainas, pritaikymas vienai ar kitai funkcijai. Sulig kiekviena diena interjero puošyba ir dizainas įgauna vis naujų niuansų, todėl tai, kokį stalą perkate, kur jį dedate ir kam jį naudojate, turi didžiulę reikšmę tam, kaip atrodo jūsų kambarys ir kokį palengvinimą į jūsų gyvenimą atneša!
 

Kodėl vertėtų rinktis U formos minkštą kampą?

U formos minkštas svetainės kampas, arba kampinė sofa, turi daug privalumų - nuo patogumo ir erdvės taupymo iki universalumo ir stiliaus. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kodėl U formos minkštas kampas gali būti puikus ir išmintingas pasirinkimas jūsų namams.
 

Kaip išsirinkti geriausius prieškambario baldus?

Prieškambaris dažnai yra pirmoji vieta, kurią svečiai pamato įžengę į jūsų namus. Tai pereinamoji erdvė, jungianti jūsų gyvenamąsias erdves, taip pat vieta, kurioje laikote viršutinius drabužius, batus ir kitus daiktus, reikalingus išeinant iš namų. Pasirinkti tinkamus prieškambario baldus labai svarbu, kad ši erdvė būtų kiek įmanoma funkcionali ir stilinga. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų ir rekomendacijų, kaip išsirinkti geriausius prieškambario baldus, atitinkančius jūsų poreikius ir pageidavimus.

Elegantiškas ir jaukus vaiko kampelis: Vaikų kambario komplekto pasirinkimo privalumai

Kuriant ir įrenginėjant miegamąjį savo vaikui, nesvarbu, ar jis yra naujagimis, ar paauglys, labai svarbu parinkti tinkamus baldus. Vaikų kambario komplektas gali suteikti ne tik patrauklią ir stilingą išvaizdą jūsų mažyliui ar jau ūgtelėjusiams vaikui, tai tuo pačiu yra patogi, ekonomiška investicija suteikianti daugybę privalumų įvairaus atsižvelgiant į vaiko amžių - nuo saugumo ir patvarumo iki patogumo ir stiliaus. Šiame straipsnyje aptarsime, kodėl vaikų kambario komplekto pasirinkimas yra tikrai protingas pasirinkimas tėvams, norintiems sukurti funkcionalią ir stilingą erdvę savo vaikams.

Miegamojo komplektas - jūsų stilingam ir jaukiam prieglobsčiui sukurti

Jūsų miegamasis yra jūsų asmeninė šventovė, vienintelė vieta namuose, kur galite tikrai atsipalaiduoti ir pailsėti. Todėl labai svarbu sukurti stilingą ir jaukią erdvę, nes tai gali turėti didelės įtakos ne tik miego kokybei, bet ir jūsų nuotaikai ir sveikatai.  

Kodėl verta pirkti minkštų baldų komplektą, o ne atskiras dalis?

Įsirengti kambarį gali būti įdomi patirtis, bet taip pat ir iššūkis. Kai yra tiek daug galimybių, gali būti sunku išsirinkti tinkamus baldus, kurie papildytų vienas kitą ir sukurtų vientisą vaizdą. 

Minimalistiniai baldai - grožis paprastume

Minimalizmas - tai ne tik dizaino stilius, bet ir gyvenimo būdas. Tai reiškia, kad reikia gyventi tikslingai, o šis tikslingumas apima ir erdves, kuriose gyvename. Pastaraisiais metais minimalistinis dizainas tapo vis populiaresnis, o viena svarbiausių jo išraiškų - minimalistiniai baldai.

Žalioji aplinka: Ratano ir augalinės kilmės baldų populiarėjimas tvariame dizaine

Pastaraisiais metais įvairiose pramonės šakose, įskaitant ir baldų pramonę, vis labiau ryškėja tvarumo tendencija. Vartotojams vis labiau suvokiant, kokį poveikį jie daro aplinkai, baldų gamintojai savo dizaine renkasi tvaresnes medžiagas. Ratanas ir augalinės kilmės medžiagos tampa populiariu tvaraus baldų dizaino pasirinkimu, ir ne veltui.

Ką reiškia ekologiškų baldų sertifikatai FSC, SFI, C2S ir Greenguard?

Vis geriau suvokdami savo veiksmų poveikį aplinkai, žmonės ieško būdų, kaip rinktis ekologiškus sprendimus daugelyje gyvenimo sričių. Vienas iš būdų tai padaryti - rinktis ekologiškus sertifikuotus baldus. Egzistuoja keletas skirtingų ekologiškų baldų sertifikatų, įskaitant FSC, SFI, C2S ir Greenguard. Šiame straipsnyje išsamiai aptarsime kiekvieną iš šių sertifikatų, taip pat ekologiškų baldų pasirinkimo jūsų namams ar biurui naudą.

Pažintis su unikaliu ir laisvu bohemiško stiliaus namų dekoro pasauliu

Bohemiško stiliaus namų dekoras - tai unikali ir laisva dvasia alsuojanti estetika. Šiam stiliui būdingos ryškios spalvos, drąsūs raštai ir eklektiški baldai. Šiame straipsnyje panagrinėsime bohemiško stiliaus namų dekoro pasaulį ir parodysime, kaip jį įtraukti į savo gyvenamąją erdvę.

Kas yra "Bouclé" fotelis?

Kai kalbama apie interjero dizainą, tinkamai parinkti baldai yra labai svarbūs kuriant patogią ir stilingą erdvę. Vienas iš pastaraisiais metais populiarėjančių baldų yra bouclé fotelis. Tačiau kas tiksliai yra bouclé fotelis?

Bambuko panaudojimas baldų pramonėje

Pastaraisiais metais tvarumas tapo svarbiausiu vartotojų prioritetu. Vis labiau suvokdami, kokį poveikį mūsų veiksmai daro aplinkai, žmonės labiau domisi ekologiškais ir iš tvarių medžiagų pagamintais gaminiais. Baldų pramonė - ne išimtis, o bambukas yra viena populiariausių šiandien naudojamų tvarių medžiagų. Šiame straipsnyje nagrinėjama, kaip bambukas populiarėja baldų pramonėje ir kaip jis keičia mūsų požiūrį į tvarius baldus. 

Japoniško stiliaus baldai - gamtos įkvėpta minimalistinė estetika

Japoniško stiliaus baldai, dar žinomi kaip "Wafu" baldai, dėl savo unikalios ir laikui nepavaldžios estetikos išpopuliarėjo visame pasaulyje. Įkvėpti tradicinės japonų architektūros ir dizaino principų, japoniško stiliaus baldai pasižymi minimalizmu, natūralių medžiagų naudojimu, meistriškumu ir dėmesiu detalėms. 

MA koncepcija baldų srityje: Kaip erdvė formuoja dizainą

Kai galvojame apie baldus, dažnai daugiausia dėmesio skiriame jų formai ir funkcijoms. Tačiau yra dar vienas esminis baldų dizaino elementas, kuris dažnai lieka nepastebėtas - tai erdvė. Japonų dizaino filosofijoje erdvės koncepcija, arba MA, yra neatsiejama funkcinių ir estetiškų baldų kūrimo dalis. Šiame straipsnyje nagrinėsime MA koncepciją baldų dizaine, taip pat jos reikšmę interjero dizainui ir architektūrai. 

Kas yra natūralus apšvietimas? - Iš ko jis susideda ir kaip veikia jūsų namus ir baldus

Natūralus apšvietimas yra labai svarbi namų dizaino dalis, nes jis gali padėti sukurti puikią atmosferą. Natūralią šviesą skleidžia saulė, o priklausomai nuo vietovės, natūrali šviesa gali sklisti nuo ryto iki vakaro arba skirtingu paros metu. Ji taip pat gali kisti laikui bėgant ir keičiantis metų laikams. Nustatyta, kad natūralus apšvietimas ne tik daro įtaką interjero dizainui, bet ir, be kita ko, teigiamai veikia nuotaiką ir emocinę būseną. 

Gamtos grožis namuose: atraskite natūralias medžiagas, kurios naudojamos baldų gamyboje

Žmogus daugybę laiko praleidžia savo namuose, tad natūralu, kad norime juos apstatyti baldais, kurie atspindėtų mūsų skonį ir stilių. Vienas iš svarbiausių dalykų, į kurį verta atkreipti dėmesį, yra tai, iš kokių medžiagų yra gaminami baldai. Šiandien kalbėsime apie natūralias medžiagas ir jų panaudojimą baldų gamybai.

9 skirtingi komodų tipai: kuo jie skiriasi ir kaip išsirinkti

Rinkoje yra tiek daug komodų stilių, kad gali būti sunku išsirinkti tą vienintelę. Šiame straipsnyje pateikiame pagrindinius skirtingų komodų tipus, kad galėtumėte pradėti rinktis. 

Japoniško interjero dizaino vadovas pradedantiesiems

Visais laikais žmonės, kalbėdami apie interjero dizainą, dažnai vadovaudavosi principu "mažiau yra daugiau".

Investavimas į siurrealistinius, maksimalistinius daiktus buvo būdas parodyti namų turtingumą ir gausą, o architektūroje ir dekore vyravo didingumo jausmas. Laikui bėgant šiuolaikinis dizainas ėmė labiau linkti į paprastą eleganciją, į pasakojimą įtraukdamas minimalizmą kaip pagrindinį gyvenimo būdo ir namų dekoro ramstį. 

Interjero dizaino stilių vadovas

Tendencijos ateina ir praeina, tačiau geriausi interjero dizaino stiliai yra ilgalaikiai, o norint pažvelgti į dizainą iš perspektyvos, visada naudinga žinoti pagrindinius principus.  

Kas yra ekologiški baldai?

Ekologiški baldai - tai alternatyva, sukurta siekiant sumažinti taršos poveikį naudojant tvarias medžiagas, ekologiškus gamybos procesus ir mažinant atliekų kiekį.  

In ir Jan balansas namuose

Daugeliu atžvilgių gyvenime svarbiausia yra pusiausvyra. Stengiamės rasti tinkamą pusiausvyrą, susijusią su mūsų mityba, sveikata, finansais ir biudžetu bei namais. Ši tema yra vyraujanti visur - literatūroje, filmuose, kur daugelis populiarių romanų ir komiksų herojų buvo sukurti dėl to, kad reikėjo rasti pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio.  

Kas yra Či Fengšui praktikoje?

Fengšui - tai senovės kinų praktika, kuria siekiama subalansuoti energijos, arba Či, pusiausvyrą erdvėje, kad būtų skatinama harmonija ir sėkmė. 

Kaip naudoti Bagua žemėlapį fenšui dizaine

Bagua žemėlapis yra esminis fengšui dizaino įrankis, kuris naudojamas įvairaus dydžio erdvėms sukurti - nuo nedidelio biuro stalo iki visos namų erdvės! Nesvarbu, ar tik domitės fengšui dizaino subtilybėmis, ar esate dizaino profesionalas, šį žemėlapį naudosite viskam. Pažvelkime į šį žemėlapį iš arčiau ir pamėginkime suprasti informaciją, kurią jis saugo. 

Baro kėdės: kokį tipą rinksitės savo interjerui?

Namuose planuojant įrengti atvirą stalviršį ar barą, reikia pasirinkti ir tinkamo stiliaus baro kėdes, kad sukurtumėte patogų kampelį, tinkantį bendram interjerui.  

Medienos tekstūrų grožis: kas tai yra ir kaip panaudoti savo namų dekore?

Medienos tekstūra yra nesenstantis ir elegantiškas bet kokio namų dekoro elementas. Ji sukuria patrauklią atmosferą ir gali suteikti kambariui šilumos pojūtį. Nesvarbu, ar tai būtų klasikinės medinės grindys svetainėje, ar kaimiški mediniai akcentai virtuvėje, medžio tekstūra gali būti naudojama kambario estetikai sustiprinti. 

16 valgomojo kėdžių tipų, kurie puikiai papuoš jūsų interjerą

Gražus valgomasis su derančiomis valgomojo kėdėmis visada suteikia namams išskirtinumo. Kad jūsų valgomasis taptų gerai dekoruota erdve, jums reikės kokybiškų ir gražių kėdžių, kurios derėtų prie bendro namų interjero.  

Skandinaviškas dizainas: Suomijos kryptis

Suomiškas dizainas - tai ne tik išvaizda. Suomijoje dizainas susijęs tiek su gamta, kuri jį supa, tiek su kasdienybe, kurią jis turi palaikyti. Suomiai semiasi įkvėpimo iš gamtos ir paverčia jį daiktais, architektūra ir gyvenimo būdo projektu.

Skandinaviškas dizainas: Islandijos kryptis

Šiuolaikinis islandiškas dizainas yra, ko gero, anomalija tarp skandinaviško dizaino. Nors jis anaiptol nėra nepraktiškas, tačiau yra labiausiai avangardinis. Tradiciniame islandų dizaine vilna yra nuolat naudojama ir vaidina svarbų vaidmenį, o šiuolaikiniame moderniame dizaine galima rasti modernesnių medžiagų, pavyzdžiui, žuvies odos. 

Skandinaviškas dizainas: Danijos kryptis

Paprastumas, funkcionalumas ir elegancija - tai Danijos dizaino vizitinės kortelės. Danija, garsėjanti elegantiškomis linijomis ir rafinuotumu, taip pat yra šalis, kurioje greičiausiai rasite prabangos prieskonį. Su danišku dizainu dažniausiai siejamos kėdės, tačiau greta baldų ir gaminių dizaino ši pramonė įsitvirtino ir mados, grožio, elektronikos, keramikos bei namų apyvokos daiktų srityse. 

Skandinaviškas dizainas: Švedijos kryptis

Švediškas dizainas yra minimalistinis, jame daug dėmesio skiriama funkcionalumui ir švarioms linijoms. Garsiausia šios šalies eksporto bendrovė IKEA taip pat akcentuoja demokratišką dizainą, t. y. geras ir kokybiškas dizainas turi būti prieinamas visiems, ypač kai kalbama apie baldus. Švedija taip pat garsėja tradiciniais amatais, įskaitant stiklą, iš karto atpažįstamą Dala arklį ir samių rankdarbius - tai kaulo ir odos dirbiniai, kuriuos gamina vietiniai ugrofinai, gyvenantys Sapmi.

Skandinaviškas dizainas: Norvegijos kryptis

Norvegijos dizaine svarbūs tokie veiksniai kaip gamtos įkvėptos formos, grakščios linijos ir šviesa, tačiau didžiausią įtaką daro funkcija. Norvegijos dizainas orientuotas į lauko sąlygas ir klestėjimą atšiauriomis žiemomis, o prabangai vietos lieka labai nedaug. 

Kas yra skandinaviškas dizainas?

Skandinaviškas interjero dizainas - tai stilius, kuriam įtaką padarė Šiaurės šalių gamtos grožis ir jų meilė švarioms linijoms, natūralioms medžiagoms ir funkcionaliam dizainui. 

Ilgalaikis tvarus namų ir baldų dizainas: kaip sukurti estetiškai patrauklius ir funkcionalius namus su patikimai tarnaujančiais baldais

Ilgalaikis tvarus namų ir baldų dizainas reiškia, kad namai ir baldai yra funkcionalūs, patikimi ir estetiškai patrauklūs ilgą laiką. Tai yra dizaino filosofija, kurioje siekiama sukurti produktus, kurie išlieka patikimi ir estetiškai patrauklūs ilgą laiką. 

6 patarimai, kaip vizualiai padidinti mažą erdvę baldais

Nedideles erdves gali būti sudėtinga dekoruoti, tačiau pasinaudoję šiais mūsų patarimais ir atlikę keletą nedidelių pakeitimų galite optiškai padidinti kambarį ir padaryti jį erdvesnį ir patrauklesnį. 

Interjero dizaino pagrindai ir kaip dekoruoti namus

Interjero dizainas - tai kūrybiškas būdas atskleisti geriausias savo namų savybes. Jis apima viską, pradedant sienų spalvų planavimu ir baigiant baldų ir aksesuarų, tinkančių jūsų namų stiliui, parinkimu.  

Gyvenimas studijos tipo bute - kaip įrengti, projektuoti ir mėgautis savo erdve

Gyvenimas studijos tipo bute gali būti puikus būdas mėgautis labiau prieinamu ir nepriklausomu gyvenimo būdu. Nors gali atrodyti, kad įrengti ir suprojektuoti ribotos kvadratūros patalpas yra bauginantis dalykas, iš tikrųjų tai gali būti labai maloni patirtis.  

Patarimai, kaip dekoruoti mažas erdves?

Mažų erdvių dekoravimas gali atrodyti kaip neįmanomas galvosūkis. Norite sutalpinti kuo daugiau, tačiau kambaryje neturi būti ankšta. Norite, kad jis būtų pripildytas asmeniškumo, bet negali atrodyti chaotiškas ir perkrautas.  

Kas yra klasikinis baldų dizainas?

Klasikiniai baldai pulsuoja senoviniu gyvybingumu, perteikiančiu ir atnaujinančiu stilių, kuris sukūrė senovės graikų, o vėliau senovės romėnų meną ir architektūrą. 

Nesenstantys baldai, kurie niekada neišeis iš mados

Laikas bėga, tendencijos ateina ir praeina, tačiau tam tikri baldai niekada neišeina iš mados. Nesenstantys baldai - tai dizaino klasika, kuri visada atrodys puikiai, kad ir kokios būtų dabartinės tendencijos. 

Baldų tendencijos, kurių reikėtų laukti 2023 m.

Norite tikėkite, norite - ne, bet 2022 m. jau išeina pro duris. Įdomu, kokios baldų tendencijos bus svarbios 2023 m.? Kad sužinotumėte, kas laukia dizaino pasaulyje, pasitelkėme profesionalus!  

Į ką atkreipti dėmesį renkantis biuro kėdę?

Renkantis biuro kėdę labai svarbu jos kokybė ir funkcionalumas, juk joje praleisite daug laiko. Gera biuro kėdė turėtų palengvinti jūsų darbą, būti pritaikyta jūsų nugarai ir nedaryti neigiamo poveikio jūsų sveikatai. Štai keletas savybių, į kurias turėtumėte atkreipti dėmesį pirkdami biuro kėdę. 

Kaip sukurti produktyvią namų biuro erdvę?

Darbas namuose yra visai kitoks, palyginti su darbu biure. Žinoma, darbas namuose turi savų privalumų ir trūkumų, tačiau sutelkime dėmesį į gerus dalykus! Kaip susikurti sau produktyviausią namų biurą? 

Kaip sukurti subalansuotą svetainės erdvę pagal Feng Shui?

Šiame vadove žingsnis po žingsnio paaiškinsime, kaip sukurti Feng shui įkvėptą svetainės erdvę, kuri ne tik gražiai atrodytų, bet ir skatintų pusiausvyros, ramybės ir gausos pojūtį. Naudodamiesi tinkamais patarimais ir gudrybėmis, savo svetainę galite paversti ramybės ir klestėjimo oaze. 

Kaip derinamos skirtingos medžio spalvos ir tekstūros?

Dirbantys su medžiu žino, koks įtraukiantis yra medžio tekstūrų, spalvų ir rūšių pasaulis. Net medžio kvapas yra saldžiai mielas ir tarsi sušildantis patalpą, kurioje pamatome medinius baldus ir daiktus. Pasirodo, medžio rūšis ir tekstūras galima maišyti tarpusavyje, jas derinti ir išgauti nepakartojamus gaminius. Šiame straipsnyje dalinamės ilgus metus su medžiu dirbančio ir savo įžvalgas įvairiuose JAV leidiniuose publikuojančio, kelias knygas apie medžio meną išleidusio meistro Doug Stowe atradimais ir gaminių iš skirtingų medžio rūšių aprašymais. 

Kas yra šiuolaikinis baldų stilius? Kaip jį pritaikyti savo namams?

"Šiuolaikinis" apibrėžiamas kaip priklausantis dabarčiai arba vykstantis dabartyje. Taigi šiuolaikinis stilius visada madingas, nes jis yra čia ir dabar. Šiuolaikinis stilius atitinka tai, kas šiuo metu populiaru ir madinga, tačiau taip pat apima nesenstančias ir klasikines technikas, kurios yra amžinos. 

Kas yra sulankstomi ir multifunkciniai baldai ir kur juos panaudoti?

Sulankstomi baldai - puikus būdas kuo geriau išnaudoti turimą erdvę. Be to, tai nebrangus pasirinkimas, ypač jei turite ribotą biudžetą ir nenorite daryti kompromisų dėl stiliaus. 

Baldų kojelės. Kas tai? Kokie stiliai?

https://www.balduperlai.lt/interjero-dizaino-pagrindai-ir-kaip-dekoruoti-namusYra posakis, kad “velnias slypi detalėse”, tad apžvelkime baldų kojelių stilius, kurios, rodos smulkmena, tačiau ne tik suteikia baldui delikatumo ir išbaigtumo, tačiau puikiai atspindi bendrą namų interjerą ir dizaino stilių. Šiame tinklaraščio įraše pateikiame visą sąrašą baldų kojelių stilių, kurie visais laikais džiugino akis. Nuo Renesanso iki šių dienų. 

Kaip restauruoti medinius baldus: valyti, remontuoti ir atnaujinti

Norėdami restauruoti ir atnaujinti savo senus medžio masyvo baldus, pasinaudokite šiais patarimais, kaip teisingai žingsnis po žingsnis tai atlikti. 

Fengšui virtuvės dizaino ir organizavimo patarimai

Fengšui tiki, kad namai yra mūsų kūno tęsinys. Jei sergame, tai jaučiame savo namuose. Jei esame laimingi, laimę spinduliuojame savo namuose. Jei esame įsitempę, taip pat jaučiamės ir namuose. Tad kodėl nenorėtumėte užtikrinti, kad jūsų virtuvė atspindėtų tai, kaip jaučiatės viduje? Nesvarbu, ar ieškote šiek tiek fengšui įkvėpimo, ar tiesiog praktinių patarimų, kaip sukurti funkcionalią ir estetišką erdvę, štai keletas virtuvės dizaino idėjų, kurios garantuotai padės pasiekti ir viena, ir kita. 

Vadovas, kaip sukurti Fengšui (Feng Shui) miegamajame

Remiantis Fengšui, miegamasis yra svarbiausias namų kambarys. Čia einate atsipalaiduoti, miegoti ir pasisemti naujų jėgų, todėl labai svarbu, kad ši erdvė būtų subalansuota ir pripildyta teigiamos energijos. 

Kas yra Fengšui pagrindai? Kokie yra baldų išdėstymo principai?

Ką pirmiausia pamatote įėję į kambarį? Kas išsiskiria iš kitų? Kas patraukia jūsų akį? Jei esate kaip dauguma žmonių, atsakymas yra baldai. Taip yra todėl, kad baldų išdėstymas byloja apie tai, kas esame ir kaip jaučiamės tam tikrose erdvėse. 

Kokios yra baldų išdėstymo kambaryje taisyklės?

Baldų išdėstymas kambaryje yra vienas iš tų dalykų, kuriuos darome apie tai beveik nesusimąstydami. Mes tiesiog žinome, kur mūsų daiktai mums tarnaus geriausiai ir patogiausiai. Tačiau ne visada lengva išdėstyti baldus, nes kartais, nors ir gerai įsivaizduojate, ko norite, vis tiek galiausiai daiktai nesutampa ar nedera tarpusavyje kaip įsivaizdavote. Todėl pateikiame patarimų, kurie padės jums sutvarkyti baldus kiekviename kambaryje, kad jie atrodytų puikiai ir išpildytų patalpos erdvę funkcionaliai ir vizualiai. 

Kokius lauko baldus rinktis ir kaip juos prižiūrėti?

Besimėgaujant šiltuoju metų sezonu, neabejotinai poilsio neįsivaizduojame be patogių lauko baldų, kurie pagyvina kiemą ar terasą, suteikia komforto jausmą bei patogumą valgant lauke ar besimėgaujant puodeliu kavos šiltą rytą. Nepamirškite, jog tai – ne tik jauki poilsio oazė bet ir komfortabilumo jausmas, taigi, prieš renkantis lauko baldus, apsvarstykite, ar jie bus patogūs, ar derės prie Jūsų sodybos erdvių, kiek ir ar galėsite skirti laiko jų priežiūrai. 

Kaip reikia prižiūrėti odinius baldus?

Odiniai baldai yra ne tik neįtikėtinai stilingi, bet ir labai patvarūs bei ilgaamžiai, o tinkamai juos prižiūrint, odiniai baldai gali tarnauti dešimtmečius.  

Kas yra gobelenas ir koks yra jo vaidmuo apmušalų gamyboje

Apmušalų pasaulyje yra labai daug skirtingų audinių ir apdailos rūšių. Kiekvienas iš jų turi subtilių skirtumų, tačiau visi jie tarnauja tam tikram tikslui. Iš daugybės apmušalams naudojamų audinių rūšių gobelenas išsiskiria unikalumu dėl savo tekstūros ir savybių. 

Kokios yra minkštųjų baldų užpildų rūšys?

Kai renkatės sofą, sprendimą lemia daugybė veiksnių, pavyzdžiui, audiniai, spalva ir stilius, todėl dažnai pamirštama apie sėdimosios dalies užpildus. Iš tikrųjų užpildas yra tai, dėl ko mylėsite arba nekęsite savo sofos. Sužinokite, koks sofos užpildas jums geriausiai tinka.
 

Kas yra ekologija baldų gamyboje? Kokie kriterijai?

Baldų pramonė yra viena iš labiausiai aplinką teršiančių ir daug išteklių naudojančių pramonės šakų. Kiekvienas gamybos etapas susijęs su savais aplinkosaugos iššūkiais ir tvarumo problemomis. Atliekų mažinimas, atsinaujinančių šaltinių naudojimas, cheminių medžiagų naudojimo mažinimas, lakiųjų organinių junginių (LOJ) emisijos ribojimas ir daugiau perdirbtų medžiagų naudojimas - tai tik keletas būdų, kaip tapti draugiškesniems aplinkai.  

Baldų rankenėlių tipai. Kas tai? Kaip pasirinkti?

Baldo rankenėlė yra subtilus baldo akcentas, kurio neturėtumėte rinktis atmestinai. Rinkoje yra daugybė skirtingų tipų baldų rankenėlių, kurių kiekviena turi savų privalumų. Vienos jų yra praktiškesnės už kitas, o kitos gali būti estetiškesnės, priklausomai nuo to, kokios išvaizdos siekiate savo namuose. 

Metaliniai baldai. Kokie jų privalumai? Kaip prižiūrėti?

Baldai suteikia namams charakterio, stiliaus ir patogumo. Nesvarbu, ar tai būtų lova, ar staliukas, metaliniai baldai pasižymi unikalia išvaizda. Metalas pastaruoju metu vis labiau populiarėja dėl savo ilgaamžiškumo, tvirtumo, atsparumo ir ypatingo neutralumo stiliaus atžvilgiu. 

Kokia yra medžio masyvo baldų priežiūra?

Pagrindinis natūralaus medžio baldų privalumas - ilgaamžiškumas ir patvarumas. Šie baldai gali tarnauti kelis šimtus metų, o net šimtą metų perkopusius masyvo baldus galima sėkmingai restauruoti ir prikelti antram gyvenimui. 

Kas yra baldų faneravimas?

Baldų faneravimas yra populiarus daugelio medinių baldų paviršių apdailos būdas. Fanera - tai plonas medienos sluoksnis, kurį galima nulupti nuo tam tikrų rūšių medžių. Jos storis paprastai būna mažesnis nei vienas milimetras ir ji nėra tokia tvirta kaip medžio masyvas. Tačiau, kai fanera uždedama ant kito paviršiaus, ji užtikrina didesnę to baldo apsaugą ir ilgaamžiškumą. Faneravimas - tai plonų medienos gabalėlių klijavimas ant kito paviršiaus, siekiant sukurti raštą ar dizainą. 

Stalviršis. Kas tai yra? Kaip išsirinkti geriausią stalviršį savo namų virtuvei?

Atnaujinant namus, virtuvė yra bene svarbiausia patalpa. Tai vieta, kurioje ruošiate ir laikote maistą bei priimate svečius, todėl logiška, kad nemaža dalis jūsų biudžeto skiriama šiai erdvei pertvarkyti. Jei planuojate atnaujinti virtuvę ir pakeisti stalviršius, ar užsisakyti naujus virtuvės baldus, pasirinkti iš daugybės variantų -skirtingų medžiagų ir stilių - gali būti tikras iššūkis. Šiame straipsnyje pateikiame naudingos informacijos, kad padėtume jums apsispręsti ir išsirinkti tinkamiausią stalviršį jūsų baldams. 

Baldų dažymas. Kas tai? Kaip išvengti klaidų dažant baldus?

Mediniai baldai yra ilgaamžiai, tačiau kai jie naudojami dažnai, ilgainiui spalvos blanksta, dažai atsilupa, todėl jie nebeatrodo tokie estetiški, kaip nauji. Šią bėdą galima lengvai pataisyti, juos pagyvinti ir atnaujinti perdažant. 

Kodėl verta rinktis medžio masyvo baldus?

Pastaraisiais metais mediniai baldai grįžta į madą. Taip yra todėl, kad vartotojai vis labiau supranta, koks svarbus yra gaminio tvarumas ir ilgaamžiškumas. 

Minkštų baldų transformavimo mechanizmai ir sofų tipai

Renkantis naują sofą svarbu įsitikinti, kad ji bus patogi visiems šeimos nariams, gerai derės prie interjero ir išliks funkcionali daugelį metų. 

Naujų namų baldų projektavimas: Ką reikia žinoti apie stalčius, bėgelius ir vyrius?

Baldų furnitūra, yra ta mažiausiai matoma baldo vieta, kuri gana stipriai įtakoja kainą. Tačiau jei norite kokybės - būtinai atkreipkite dėmesi, kokia baldinė furnitūra sudėta Jūsų išsirinktame balde. 

Įvairūs baldų furnitūros tipai ir jų naudojimas

Baldų furnitūra - tai smulkūs elementai, naudojami baldų sujungimams, jų funkcionalumo bei išvaizdos gerinimui.  

Baldų apšvietimo svarba ir nauda

Norint sukurti patogius ir jaukius namus, apšvietimas yra vienas svarbiausių veiksnių. 

Blizgus ar matinis: kokį baldų paviršių rinktis?

Ar norite, kad jūsų baldai būtų blizgūs, ar matiniai? Kokie yra kiekvieno varianto privalumai ir trūkumai? Apžvelkime keletą dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti prieš perkant naujus baldus. 

Kokie yra MDF privalumai ir trūkumai?

Mediena yra vienas gausiausių baldams gaminti skirtų išteklių. Ji būna įvairių rūšių, o kiekviena rūšis turi savų privalumų ir trūkumų. Įprasta, kad kyla klausimų, kokią medieną turėtumėte naudoti savo projektui. Nors yra daugybė skirtingų medienos rūšių, dizaino pasaulyje plačiai naudojama MDF plokštė. MDF, kitaip vidutinio tankio medienos plaušų plokštė, yra inžineriniu būdu pagaminta medienos rūšis, panaši į fanerą, tačiau turi keletą privalumų. Šiame straipsnyje atsakysime į dažniausiai užduodamus klausimus apie MDF ir jos panaudojimą gaminant baldus namuose arba verslo įmonėje. 

LMDP (laminuotų medžio drožlių plokščių) privalumai ir trūkumai

Jei nesate medžio apdirbimo meistras, galbūt nesate gerai susipažinę su terminu "laminuota medžio drožlių plokštė" arba LMDP. Paprastai ji vadinama laminuota plokšte ir plačiai naudojama baldų gamyboje. Tačiau daugelis žmonių nežino kitų jos pavadinimų, pavyzdžiui, laminuota fanera, laminuota medžio drožlių plokštė ir laminuota medžio drožlių plokštė. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie laminuotos medžio drožlių plokštės privalumus ir trūkumus. 

5 skirtingi stiklo tipai, naudojami baldų pramonėje

Kalbant apie baldų dizainą, galimybės yra beveik neribotos. Taip, iš medžio, metalo ar plastiko galite sukurti beveik viską, ką tik galite įsivaizduoti. Tačiau viena medžiaga, kuri vis dar išsiskiria tiek tarp dizainerių, tiek tarp vartotojų, yra stiklas. 

9 skirtingi baldų tvirtinimo prie sienos būdai

Nesvarbu, ar turite augintinių, vaikų, ar gyvenate vienas - turite rasti būdų, kaip pritvirtinti baldus prie sienos.  

Patarimai, kaip pasirinkti tinkamą baldų aukštį

Tinkamas baldų aukštis gali padidinti arba sumažinti kambarį, be to, jis gali turėti didelę reikšmę tam, kaip patogiai jaustumėtės savo namuose. 

Kaip apsaugoti baldus nuo apvirtimo

Ar žinojote, kad nukritęs baldas gali būti vienas iš brangiausiai kainuojančių remonto darbų? Baldų apvirtimas yra vienas dažniausių nelaimingų atsitikimų namuose. 

Įvairių baldų stilių vadovas

Baldai yra ne tik praktiški, jie naudojami norint sukurti tinkamą atmosferą namuose ar komercinėje patalpoje. Šimtmečius jie reiškė turtą ir prabangą, tačiau šiais laikais baldai ne tiek reiškia statusą, kiek asmenybę. Taigi baldų stilius yra svarbus aspektas, į kurį reikia atsižvelgti dekoruojant erdvę.