Prekių katalogas

Minkšti baldai

 • Kėdė K457

                                                      Plotis 59cm / Aukštis 90 cm / Gylis 62 cm

  90 
  109  Sutaupykite 19 
  Kėdė K456

                                                      Plotis 63 cm / Aukštis 79 cm / Gylis 58 cm

  124 
  147  Sutaupykite 23 
  Fotelis PINO

                                          Ilgis 69 cm / Plotis 74 cm / Aukštis 76 cm

  112 
  133  Sutaupykite 21 
  97 
  113  Sutaupykite 16 
  112 
  129  Sutaupykite 17 
  122 
  145  Sutaupykite 23 
  77 
  91  Sutaupykite 14 
  129 
  156  Sutaupykite 27 
  75 
  92  Sutaupykite 17 
  97 
  112  Sutaupykite 15 
  84 
  103  Sutaupykite 19 
  85 
  105  Sutaupykite 20 
  82 
  99  Sutaupykite 17 
  85 
  101  Sutaupykite 16 
  84 
  99  Sutaupykite 15 
  85 
  102  Sutaupykite 17 
  92 
  109  Sutaupykite 17 
  82 
  95  Sutaupykite 13 
  55 
  68  Sutaupykite 13 
  Baro kėdė H-105

                                     

  104 
  126  Sutaupykite 22 
  95 
  119  Sutaupykite 24 
  57 
  71  Sutaupykite 14 
  63 
  82  Sutaupykite 19 
  276 
  342  Sutaupykite 66 
  Fotelis HISPER

                          Ilgis 90 cm / Plotis 81 cm / Aukštis 90 cm

  207 
  259  Sutaupykite 52 
  Fotelis KEROL

                       Ilgis 88 cm / Plotis 75 cm / Aukštis 85 cm

  271 
  328  Sutaupykite 57 
  207 
  256  Sutaupykite 49 
  Fotelis MIRES

                                 

  312 
  386  Sutaupykite 74 
  Fotelis TORE

                              Ilgis 69 cm / Plotis 66 cm / Aukštis 76 cm

  157 
  189  Sutaupykite 32 
  Fotelis PAGO

                                           Ilgis 82 cm / Plotis 67 cm / Aukštis 95 cm

                                                    Yra spalvų pasirinkimas 

  254 
  298  Sutaupykite 44 
  Fotelis MER

                            Ilgis 90 cm / Plotis 80 cm

                                          Aukštis 95 cm

  184 
  219  Sutaupykite 35 
 • Minkšti baldai. Greitas, nemokamas pristatymas. Platus pasirinkimas. Visada geriausia kaina.

  Minkštus baldus užsisakykite lengvai ir be jokios rizikos. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nereikalingas avansas. Rinkitės jau dabar.

   

  Minkštų baldų įvairovė yra didelė – baldų komplektai, L ir U formos minkšti kampai, sofos, foteliai, o kur dar pufai, supami foteliai, kėdės... Baldai būna su papildomomis miegojimo ir daiktų saugojimo funkcijomis, o apmušalų rūšių taip yra labai daug, pradedant švelniais audiniais, baigiant solidžiai atrodančia ir tvirta oda. Kaip nepasiklysti toje įvairovėje ir pasirinkti tinkamą variantą? 

   

  Kokie baldai labiausiai atitinka jūsų poreikius?

  Sofos, minkšti kampai, foteliai – visų paskirtis ta pati, tai baldai, skirti sėdėjimui, kartais su papildoma miegojimo funkciją. Ką reikia žinoti prieš renkantis?

  Svetainės minkštų baldų komplektas – sofa ir du foteliai – yra klasika. Čia, galite susėsti su šeimos nariais, pasodinti svečius, galite keisti fotelių stovėjimo vietą ir kryptį – jei norite, su svečiais žiūrėsite vienas į kitą ir galėsite palaikyti pokalbį, jei norite – visi kartu galėsite žiūrėti filmą per TV. 

  Jei gyvenate vienas ar dviese su partneriu, o butas nedidelis, jums užteks paprasčiausios svetainės sofos. Tai – universalus baldas, beveik visada turi miegojimo funkciją ir patalynės dėžę. Mažame kambaryje, taupydami erdvę, galite rinktis dvivietę sofą. 

  Svetainės minkšti kampai, įprastiniai, L formos, arba svetainės U formos minkšti kampai atlieka tas pačias funkcijas, kaip ir komplektas, tačiau čia baldai bus stabilūs, nejudinami, ir negalėsite taip paprastai keisti sėdėjimo tvarkos. L formos minkšti kampai būna kairiniai, dešininiai, arba universalūs – tokie, kur kampo kryptį galima lengvai keisti. U formos kampai sutalpina tikrai daug žmonių. U formos kampus galite rinktis ir tada, jei vakare, kartu su partneriu žiūrėdami filmą, norite patogiai ištiesti kojas – vietos užteks abiem.

  Galite tiesiog rinktis tris ar keturis svetainės fotelius – ypač, jei naudosite baldus biure, ar namuose dažnai lankosi svečių – galėsite keisti fotelių vietą taip, kaip norite, o mažai pažįstamiems žmonėms nereikės glaustis alkūnėmis ant sofos. 

  Svetainės supami krėslai suteiks namams jaukumo ir padės nusiraminti po sunkios darbo dienos. Svetainės pufai yra kilę iš Rytų šalių – čia, žmonės sėdėdavo ant žemų pagalvėlėmis uždengtų suolelių, o keliautojai šią madą įdiegė ir Europoje – juk patogu turėti daug vietos neužimantį daiktą, kur galima prisėsti pačiam ar pasodinti svečius.

  Apgalvokite savo poreikius ir pasirinkite sau tinkamą variantą. 

   

  Kokius apmušalus pasirinkti?

  Apsispręsti nėra taip sunku, kaip gali pasirodyti. Kiekvienas audinys pasižymi specifinėmis savybėmis, o jas žinodami, lengvai išsirinksite sau tinkamą. 

  • Veliūras yra švelnus, malonus liesti, jis gali būti labai įvairus – ilgo ar trumpo plauko, matinis arba blizgus priežiūros, tradicinis veliūras gana jautrus, o naujos kartos veliūriniai audiniai kur kas atsparesni aplinkos poveikiui, lengvai valomi, gali būti impregnuojami. 
  • Mikropluoštas taip pat yra švelnus, plonas ir lengvas, bet kur kas patvaresnis ir lengviau prižiūrimas. 
  • Scotchgard medvilnė pasižymi aukštu patvarumu, yra lengvai valoma ir neblunka, tinka ten, kur baldams tenka atlaikyti daug prisilietimų.
  • Žakardas ir šenilis pasižymi specifiniu audimo būdu, todėl yra tvirti, patvarūs, gerai išlaiko formą.
  • Zomša yra maloni liesti, tvirta ir patvari, neblunka, neišsisėdi, nesideformuoja, išlaiko formą.
  • Oda puikiai atrodo, tačiau ją reikia tinkamai prižiūrėti – valyti ir impregnuoti. Plačiau apie tai kaip prižiūrėti odinius baldus skaitykite čia. Gamybos technologijoms vystantis, šiandien dirbtinė oda fizinėmis savybėmis nenuleidžia natūraliai, taip pat populiarėja eko oda, kuri yra pagaminta nedarant žalos nei gyvūnams, nei gamtai. 
  • Smart tipo audiniai rekomenduojami turintiems mažų vaikų  arba gyvūnų –  jie lengvai valomi, gali būti impregnuojami, o augintinio plaukus galima tiesiog lengvai nubraukti. 

  Renkantis baldus, pasiteiraukite pardavėjo – dažnai, galima bet kurį modelį užsakyti ir pagaminti su konkrečiu jūsų pasirinktu audiniu. 

   

  Kaip priimti tinkamą sprendimą?

  Pirmiausia, įvertinkite savo poreikius ir atsakykite sau į šiuos klausimus – ko jums reikia, fotelių, sofos, minkštų baldų komplekto, o gal L arba U formos kampo? Kokie baldų apmušalai geriausiai atitinka jūsų gyvenimo būdą ir interesus? Taip apsispręsite dėl pagrindinių dalykų, o paskui liks tik niuansai. 

   

  Patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 

   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu. Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

   

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą.

   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena