Prekių katalogas

Baldų tendencijos, kurių reikėtų laukti 2023 m.

 • Baldų tendencijos, kurių reikėtų laukti 2023 m.

  Norite tikėkite, norite - ne, bet 2022 m. jau išeina pro duris. Įdomu, kokios baldų tendencijos bus svarbios 2023 m.? Kad sužinotumėte, kas laukia dizaino pasaulyje, pasitelkėme profesionalus!  

  Toliau, interjero dizaineriai dalijasi, kokios baldų tendencijos bus aktualios naujaisiais metais. Gera žinia: jei mėgstate patogius daiktus (o kas nemėgsta?!), mėgstate ekologiškus baldus (daugiau apie tai kas yra ekologiški baldai skaitykite čia) ir vertinate gerai įkomponuotas spalvas, jums pasisekė, nes visa tai bus “ant bangos”!

   

  Tvarumas

  Pasak Karen Rohr iš "Mackenzie Collier Interiors", 2023 m. ir vartotojai, ir dizaineriai ir toliau bus ekologiški. "Viena didžiausių tendencijų, kurias matome, yra perėjimas prie tvarių, ekologiškų medžiagų", - sako ji.  "Natūralios medienos apdaila tampa vis populiaresnė, nes vartotojai ieško produktų, kurie darytų minimalų poveikį aplinkai." Kas yra natūralios medžiagos iš kurių gaminami baldai rasite čia. Savo ruožtu taip pat bus akcentuojamas "paprastesnis, rafinuotesnis dizainas", sako Rohr. "Švarios linijos ir prislopintos spalvos tampa vis populiaresnės, nes žmonės ieško būdų, kaip savo namuose sukurti ramybės pojūtį." (Skubame priminti, kad namuose “įnešti” ramybę, galite pasitelkę Feng Shui baldų išdėstymo principus, apie juos plačiau skaitykite čia.) 

  Nepaisant tendencijų, baldų pramonė yra viena iš labiausiai aplinką teršiančių ir daug išteklių naudojančių pramonės šakų. Todėl ekologija baldų gamyboje labai svarbi, apie tai plačiau skaitykite čia.

   

  Patogios sėdynės

  Aleemas Kassamas iš "Kalu Interiors" teigia, kad patogūs baldai ir 2023 m. bus labai svarbūs. "Dėl nuolatinio aspekto, kad vis daugiau laiko praleidžiame namuose, patogumas užima pirmą vietą renkantis tobulą sėdimąją vietą bet kokiam pagrindiniam kambariui ar erdvei", - pažymi jis. "Mūsų klientai ieško ko nors, į ką galėtų įsitaisyti nuo dienos iki vakaro, ir, žinoma, tuo pat metu pasižymi prašmatniu stiliumi. Ateinančiais metais nematome, kad ši tendencija sulėtėtų."

  Kaip ir Aleemas Kassamas teigia, patogumas užima pirmą vietą renkantis sėdimają vietą, tad jei planuojate sukurti produktyvią namų biuro erdvę savo namuose ir nežinote į ką atkreipti dėmesį renkantis jums tinkamiausią ir patogiausią biuro kėdę, ant kurios praleisite didelę laiko dalį, skaitykite čia.

  Rohras sutinka, kad komfortas ir toliau bus populiarus, ir išreiškia panašias mintis. "Pakeitus gyvenimo būdą ir pradėjus dirbti iš namų arba turint mišrų lankstų grafiką, komfortas bus labai svarbus interjero dizaine", - sako ji. "Ieškoti patogių ir stilingų daiktų, pabrėžiant jų funkcionalumą, išliks madinga ir naujaisiais metais."

   

  Foto iš Desiree Burns Interiors

   

  Lenktos detalės

  Šiek tiek su tuo susiję išlenkti baldai ir 2023 m. toliau spindės. "Švarių linijų detalių derinimas su lenktais siluetais sukuria įtampą ir dramatizmą", - aiškina Jess Weeth iš "Weeth Home".

  Foto iš Britt Design Studio

   

  Senoviniai daiktai

  Jei mėgstate kolekcionuoti naudotus senus daiktus, jums pasisekė! Kaip sako Rohr, "Tikimasi, kad senovinių laikų įkvėpti baldai taip pat sugrįš. Pastaruoju metu išpopuliarėjus moderniam amžiaus vidurio dizainui, nenuostabu, kad retro stiliaus įkvėpti daiktai grįš į madą." Blusų turgūs, vietiniai antikvariatai ir svetainės, yra puikūs šaltiniai, kuriuose galima rasti gražių senovinių baldų.

  Foto iš Louis Duncan-He

   

  Didelio mastelio kūriniai

  Atrodo, kad namai netampa mažesni, priduria Aleemas, pažymėdamas, kad 2023 m. mastas ir toliau bus svarbus, o daugiausia dėmesio bus skiriama "didesnio mastelio daiktams, kurie tarnauja didesniam skaičiui tikslų ir kuriuose telpa daugiau žmonių". Dabar vėl renkamės savo namuose, o 2023 m. svarbiausia - pramogauti juose!"
  Jei svarstote kaip dekoruoti dideles erdves, galbūt padės šie patarimai, juos rasite čia. 

   

  Detalės su nendrėmis

  Pasak Weeth, kitais metais baldai su įvairiais nendrių akcentais bus itin populiarūs. Ji aiškina, kad tai gali būti nendrės, įterptos į sienų plokštes, nendrinis karūnavimo apvadas, nendriniai stalčių ir durų paviršiai spintelėse.

  Foto iš Cathie Hong Interiors

   

  Spalvingi, raštuoti baldai

  Rohras pažymi, kad 2023 m. žmonės nebijos būti drąsūs. "Taip pat daugybė žmonių nori rinktis daugiau neįprastų detalių", - komentuoja jis. "Daugelis klientų nebijo spalvų ir yra atviri kurti paveikesnius interjerus. Tokiems tendencija bus eksperimentuoti su spalvomis, raštais ir unikaliais, akį traukiančiais daiktais, kurie tampa pagrindiniu kambario akcentu." Taigi, jei jau kurį laiką norėjote įsigyti ryškų, nestandartinį daiktą, 2023-ieji gali būti tie metai, kai jį įsigysite visiems laikams! Weeth sutinka, pažymėdama, kad ypač madingi bus raštai. "Nuo dryžių iki rankomis margintų raštų ir senovinių atspaudų - raštai suteikia apmušalams gilumo ir įdomumo", - sako ji.

   

  Išversta iš: https://www.thespruce.com/furniture-trends-2023-6748931