Prekių katalogas

Kaip išsirinkti geriausius prieškambario baldus?

 • Kaip išsirinkti geriausius prieškambario baldus?

  Prieškambaris dažnai yra pirmoji vieta, kurią svečiai pamato įžengę į jūsų namus. Tai pereinamoji erdvė, jungianti jūsų gyvenamąsias erdves, taip pat vieta, kurioje laikote viršutinius drabužius, batus ir kitus daiktus, reikalingus išeinant iš namų. Pasirinkti tinkamus prieškambario baldus labai svarbu, kad ši erdvė būtų kiek įmanoma funkcionali ir stilinga. Šiame straipsnyje pateiksime keletą patarimų ir rekomendacijų, kaip išsirinkti geriausius prieškambario baldus, atitinkančius jūsų poreikius ir pageidavimus.

   

  Atsižvelkite į savo poreikius ir erdvę

  Prieš perkant prieškambario baldus, svarbu įvertinti turimą erdvę ir nustatyti savo daiktų saugojimo poreikius. Prieškambariai gali būti įvairaus dydžio, todėl jūsų pasirinkti baldai turėtų būti proporcingi turimai erdvei. Pavyzdžiui, jei jūsų prieškambaris siauras, galite rinktis ploną konsolinį staliuką, kuris neužimtų per daug vietos. Kita vertus, jei jūsų prieškambaris didelis, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę įrengti suoliuką arba drabužių kabyklą, kad maksimaliai išnaudotumėte erdvę.

   

  Be erdvės, taip pat turėtumėte atsižvelgti į savo daiktų saugojimo poreikius. Kokius daiktus norėsite laikyti prieškambaryje? Jei turite daug batų, galbūt tinkamiausia būtų įsigyti batų dėžę arba prieškambario suolą su įmontuota batų laikymo vieta. Jei turite daug viršutinių drabužių, galbūt norėsite turėti prieškambario rūbų kabyklą arba prieškambario spintą. Tik gerai įvertinę savo sandėliavimo ir daiktų laikymo poreikius, galite pasirinkti baldus, kurie būtų funkcionalūs ir padėtų palaikyti tvarką prieškambaryje.

   

  Galiausiai turėtumėte atsižvelgti į savo unikalius stiliaus pageidavimus. Ar jums labiau patinka tradicinis, ar modernus stilius? Kokių spalvų ir medžiagų pageidaujate? Jūsų baldai turėtų atspindėti jūsų asmeninį stilių ir skonį. Šiame straipsnyje rasite daug skirtingų namų stilių, galbūt tai pravers sprendžiant koks stilius prieškambariui ar kitai namų erdvei Jums labiausiai tinka ir patinka.

   

  Nustatykite, kokio tipo prieškambario baldų jums reikia

  Įvertinus savo poreikius ir erdvę, metas nustatyti, kokio tipo baldai geriausiai tiks jūsų prieškambariui. Štai keletas variantų, kuriuos verta apsvarstyti:

  • Prieškambario koplektai

  Prieškambario komplektai - idealus sprendimas įrengiant prieškambarį, suteikiantis jam vientisą ir stilingą išvaizdą. Jie sudaryti iš įvairių stilių, spalvų ir medžiagų, todėl galima tinkamai pritaikyti prieškambario interjerą. Prieškambario komplektai paprastai susideda iš batų lentynos ar dėžės, spintos, rūbų kabyklos bei veidrodžio, todėl tai labai praktiška ir patogumu. Taip pat, pasirinkus prieškambario komplektą efektyviai išnaudojama erdvė. Tai puikus sprendimas, norint išlaikyti harmoningą interjerą ir patogumą.

   

  • Sandėliavimo suolai

  Sandėliavimo suolai yra universalus pasirinkimas įvairaus dydžio prieškambariams. Ant jų galima atsisėsti, kol apsiaunate ar nusiaunate batus, be to, juose galima įrengti puikią batų, skėčių ar kitų smulkių daiktų laikymo vietą. Sandėliavimo suolai gali būti įvairių stilių ir medžiagų - nuo tradicinių medinių suolų iki modernių minkštų variantų.

   

  • Batų dėžės/lentynos

  Jei turite daug batų, prieškambario tvarką padės palaikyti batų dėžė ar lentyna. Batų lentynos gali būti laisvai pastatomos arba montuojamos ant sienos, jos gali būti įvairių dydžių ir medžiagų. Kai kurios batų dėžės netgi turi įmontuotą sėdimąją vietą ar saugyklą, kad būtų funkcionalesnės.

   

  • Rūbų kabyklos

  Rūbų kabyklos - puikus pasirinkimas viršutiniams drabužiams koridoriuje laikyti, kai nėra vietos uždarai spintai. Jos gali būti laisvai pastatomos arba montuojamos ant sienos, o jų būna įvairių stilių ir medžiagų. Kai kuriose rūbų kabyklose netgi gali būti įmontuota skėčių ar skrybėlių laikymo vieta.

   

  Įvertinkite medžiagas ir patvarumą

  Renkantis prieškambario baldus svarbu atsižvelgti į jų gamybos medžiagas ir patvarumą. Štai keletas medžiagų, kurias galima apsvarstyti:

  • Mediena

  Mediena yra populiari prieškambario baldų medžiaga, nes yra patvari ir nesenstanti. Mediniai baldai gali būti dažomi ir prireikus restauruoti/atnaujinami, kad ilgus metus atrodytų puikios išvaizdos ir atitiktų jūsų asmeninį stilių. Jei turite puikų medinį baldą, bet praradusį gerą išvaizdą, čia rasite patarimų kaip patys galėtumėte restauruoti medinius baldus.

  • Metalas

  Metaliniai baldai puikiai tinka modernaus ar pramoninio stiliaus prieškambariams. Metaliniai baldai yra patvarūs ir atlaiko intensyvią eksploataciją, be to, jie gali būti įvairių stilių ir apdailos. Plačiau apie metalinių baldų privalumus ir kaip juos reikėtų prižiūrėti, kad neprarastų geros išvaizdos skaitykite čia.

  • Stiklas

  Stiklo baldai yra puikus pasirinkimas mažiems prieškambariams, nes jie sukuria atvirumo ir šviesos pojūtį. Stikliniai baldai yra patvarūs ir lengvai valomi, tačiau tai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, jei turite mažų vaikų ar naminių gyvūnų. Jei įdomu kokių tipų stiklo būna balduose, skaitykite čia, galbūt tai pravers renkantis stiklinius baldus.

   

  Rinkdamiesi prieškambario baldus turėtumėte atsižvelgti ne tik į medžiagas, bet ir į meistriškumo kokybę. Ieškokite gerai pagamintų ir tvirtų baldų su lygiomis, vientisomis jungtimis ir tvirta furnitūra (plačiau apie įvairius baldų furnitūros tipus ir jų naudojimą galite paskaityti čia). Prastai sukonstruoti baldai gali laikui bėgant neatlaikyti ir juos gali tekti pakeisti anksčiau, nei norėtumėte.

   

  Atsižvelkite į stilių ir estetiką

  Renkantis prieškambario baldus svarbu atsižvelgti į bendrą namų stilių ir estetiką. Jūsų prieškambario baldai turėtų derėti prie kitų namų ir atspindėti jūsų asmeninį stilių bei skonį. Ar jis tradicinis, ar modernus? Kokios spalvos ir medžiagos naudojamos visuose jūsų namuose? Jūsų prieškambario baldai turėtų atitikti bendrą namų stilių ir papildyti kitose patalpose naudojamas spalvas ir medžiagas.

   

  Be stiliaus, taip pat turėtumėte atsižvelgti į prieškambario baldų spalvinę gamą ir medžiagas. Rinkitės tokias spalvas ir medžiagas, kurios yra patvarios ir lengvai valomos. Jei pageidaujate labiau tradicinės išvaizdos, rinkitės natūralaus medžio apdailą arba neutralias spalvas. Jei pageidaujate modernesnės išvaizdos, rinkitės metalo ar stiklo apdailą arba drąsias, ryškias spalvas.

   

  Apsvarstykite savo biudžetą

  Galiausiai, renkantis prieškambario baldus, svarbu atsižvelgti į savo biudžetą. Kokybiški baldai gali būti brangūs, tačiau verta investuoti į baldus, kurie tarnaus ilgus metus. Štai keletas patarimų, kaip neviršyti savo biudžeto:

  • Kokybės ir prieinamumas derinimas

  Renkantis prieškambario baldus svarbu suderinti kokybę ir įperkamumą. Kokybiški baldai gali būti brangesni, tačiau jie tarnaus ilgiau ir ilgainiui gali padėti sutaupyti pinigų. Vis dėlto, jei jūsų biudžetas ribotas, yra daugybė nebrangių variantų, kurie vis tiek yra patvarūs ir stilingi.

  • Naudotų arba atnaujintų baldų pirkimas

  Kitas būdas sutaupyti pinigų prieškambario baldams - pirkti naudotus arba restauruotus baldus. Tik prieš pirkdami baldus atidžiai juos apžiūrėkite, kad įsitikintumėte, jog jie yra geros būklės.

  • Pasiūlymų ir nuolaidų paieška

  Galiausiai atkreipkite dėmesį į prieškambario baldų pasiūlymus ir nuolaidas. Daugelis mažmenininkų visus metus siūlo išpardavimus, ypač per didžiąsias šventes. Užsiprenumeruokite el. pašto naujienlaiškius arba sekite mėgstamus mažmenininkus socialinėje žiniasklaidoje, kad būtumėte informuoti apie išpardavimus ir nuolaidas.