Prekių katalogas

Kaip apsaugoti baldus nuo apvirtimo

 • Kaip apsaugoti baldus nuo apvirtimo

  Ar žinojote, kad nukritęs baldas gali būti vienas iš brangiausiai kainuojančių remonto darbų? Baldų apvirtimas yra vienas dažniausių nelaimingų atsitikimų namuose. 

  Dėl apvirtusio šviestuvo, knygų lentynos ar stalo, žala ir remontas gali siekti tūkstančius eurų. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti, kad sumažintumėte riziką, jog jūsų namų baldai gali apvirsti ir sudužti. Pateikiame keletą paprastų patarimų, kurie ateityje gali padėti sutaupyti remonto išlaidų.

   

  1. Patikrinkite grindis. Tvirtos ir lygios grindys yra svarbus jūsų baldų saugumo veiksnys. Dėl netinkamai išlygintų grindų apvirtęs baldas gali nukristi netolygiai ir padaryti daugiau žalos nei tuo atveju, jei būtų nukritęs tiesiai. Nors dauguma medinių grindų yra gana lygios ir tvirtos, jei ką tik persikėlėte į naujus namus, patikrinkite jų lygumą. 

  2. Įsitikinkite, kad baldas turi nuo apvirtimo apsaugančią įrangą. Jos būna įvairių formų, įskaitant varžtus, laikiklius ir spaustukus. Jos tvirtinamos tiesiai prie baldo rėmo ir neleidžia daiktui apvirsti.

  3. Naudokite tvirtinimo taškus. Galite rasti inkaravimo taškų daugumai baldų tipų, įskaitant lovas, stalus, rašomuosius stalus, kėdes ir net šviestuvus. Internete yra daugybė variantų, pradedant paprastais plastikiniais inkarais ir baigiant tvirtais metaliniais.

  4. Įrenkite apvirtimo apsaugos priemonę. Apsauga nuo apvirtimo - tai įranga, kuri montuojama ant visų tipų baldų. Nesvarbu kokius virtuvės baldus įsigysite. Pirksite virtuvės komplektą ar atskiras virtuvės vitrinas ar bufetus - visos jos turi būti tvirtinamos prie sienos. Taip pat ir svetainės komplektaisvetainės sekcijosmiegamojo komplektaivaikų kambario komplektaivaikų dviaukštės lovosprieškambario komplektaiprieškambario batų dėžės ir daugelis kitų. Apsaugos nuo apvirtimo įtaisai, skirti apsaugoti baldus nuo apvirtimo, montuojami gręžiant varžtą per baldo apačią į grindis. Jie leidžia statyti sunkesnius baldus tose vietose, kur anksčiau jų statyti nebuvo galima, pavyzdžiui, netoli sienos krašto. Apsaugos nuo apvirtimo įtaisai taip pat gali padėti išvengti baldų apvirtimo žemės drebėjimo metu.

  5. Pritvirtinkite baldus prie sienos. Vienas geriausių būdų apsaugoti baldus nuo apvirtimo - pritvirtinti juos prie sienos. Jei prie sienos statote sunkesnį baldą, pavyzdžiui, knygų spintą ar šaldytuvą, yra inkarų, kuriuos galima išgręžti į sieną ir prisukti prie baldo. Šie sieniniai inkarai suteikia didelę atramą ir neleidžia baldui apvirsti. Daugiau apie baldų tvirtinimą prie sienos skaitykite čia.

  6. Neperkraukite tvirtinimo taškų. Dauguma tvirtinimo taškų gali išlaikyti iki 30 kg svorį, tačiau per didelis spaudimas gali juos sugadinti. Patikrinkite gamintojo instrukcijas, kaip tinkamai įrengti. 

  7. Nedėkite sunkių daiktų ant baldų. Net jei įrengėte apvirtimo ribotuvą, ant baldų neturėtumėte dėti sunkių daiktų. Dėl to baldai gali apvirsti, net jei jie pritvirtinti prie sienos. Jei turite sunkių knygų lentynų, stenkitės, kad jų svoris būtų paskirstytas tolygiai, kad nekiltų pavojus apvirsti. Jei namuose yra vaikų arba naminių gyvūnų, nedėkite sunkių daiktų ant baldų, net jei jie pritvirtinti prie sienos.

   

  Elektroninėje parduotuvėje balduperlai.lt rasite platų pasirinkimą svetainės baldųminkštų baldų ir korpusinių baldųmiegamojo baldųvaikų kambario baldųprieškambario baldų. Rinkitės ir mėgaukitės.