Prekių katalogas

9 skirtingi baldų tvirtinimo prie sienos būdai

 • 9 skirtingi baldų tvirtinimo prie sienos būdai

  Nesvarbu, ar turite augintinių, vaikų, ar gyvenate vienas - turite rasti būdų, kaip pritvirtinti baldus prie sienos.  

  Šiame straipsnyje supažindinsime jus su 9 skirtingais būdais, kaip pritvirtinti baldus prie sienos. Yra daugybė priežasčių, kodėl tai būtų naudinga jums ir jūsų namams. Tai ne tik neleis daiktams  apvirsti, bet ir apsaugos jus nuo galimų pavojų. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie kiekvieną variantą ir apie tai, ar jis tinka jums ir jūsų namams.

   

  Sieniniai laikikliai

  Sieniniai kronšteinai būna įvairių konstrukcijų ir dažnai naudojami lentynoms ir spintelėms pritvirtinti. Jie yra puikus pasirinkimas, jei norite, kad būtų lengva sumontuoti ką nors, kas darytų minimalų poveikį jūsų sienoms. Pagrindinė to priežastis yra ta, kad sieniniams laikikliams tvirtinti naudojamos mažos skylės, todėl nereikia jaudintis, kad sugadinsite sienas. Galite rinktis iš daugybės skirtingų medžiagų, pavyzdžiui, medžio, metalo, plastiko ir net bambuko. Taip pat reikia atsižvelgti į laikiklio dizainą, nes norėsite, kad jis tinkamai derėtų prie jūsų baldų. Sieninius laikiklius lengva sumontuoti, jie dažnai naudojami lengviems daiktams, pavyzdžiui, svetainės lentynomssvetainės spintelėms ir paveikslams.

   

  D-Ring sistemos

  D-žiedų sistemos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažko, kas suteikia galimybę daug ką pritaikyti. Jas sumontuoti šiek tiek sudėtingiau nei kitas sistemas, tačiau jos taip pat yra labai patvarios ir lanksčios. Jos dažnai naudojamos dideliems baldams, pavyzdžiui, svetainės televizorių staliukamssvetainės sekcijoms ir svetainės knygų lentynoms pritvirtinti. Jas sudaro metalinis rėmas, kuris paprastai prisukamas prie sienos, tada rėmo viršuje dedamas didelis metalinis žiedas, kuris dideliais varžtais arba spaustukais pritvirtinamas prie jūsų baldų.

   

  Tvirti sieniniai inkarai

  Sieniniai inkarai yra puikus pasirinkimas, jei tiesiog norite ką nors greitai ir lengvai sumontuoti. Jei pernelyg nesijaudinate dėl sienų inkarų estetikos, tvirtus sienų inkarus galite naudoti ir didesniems daiktams pritvirtinti. Tvirtų sienų inkarų būna įvairių dizainų, galite rasti tokių, kurie atrodo kaip įprasti varžtai, arba tokių, kurie atrodo kaip vinutės. Dauguma jų pagaminti iš metalo, todėl nereikia nerimauti, kad jie sulūš, tačiau ant sienos gali likti žymių, ypač jei naudojate didelę jėgą.

   

  Tvirti sienų inkarai su tikro medžio kaisčiais

  Mediniai kaiščiai gali puikiai pasitarnauti, jei ant sienos yra medinis paviršius. Jie yra šiek tiek tvirtesni ir apsaugos jūsų sieną nuo sienos inkaro pažeidimų. Juos šiek tiek sunkiau sumontuoti, todėl medinius kaiščius į sieną reikia įkalti plaktuku.

   

  V formos kabliai

  V formos kabliai yra dar vienas puikus pasirinkimas lengviems daiktams, be to, juos labai lengva sumontuoti. Jie dažnai naudojami spintoms, lentynoms ir paveikslams paremti. Nuo kai kurių kitų variantų jie skiriasi tuo, kad yra labai lengvai pritaikomi ir atstumą tarp kabliukų galite reguliuoti pagal savo poreikius. Tai dažniausiai daroma sukant kabliukus.

   

  Kieti kabliukai

  Kieti kabliukai panašūs į V formos kabliukus, nors jų forma skiriasi. Jie yra šiek tiek tvirtesni ir gali būti naudojami sunkesniems daiktams tvirtinti, o V formos kabliukai geriau tinka lengvesniems daiktams. Juos labai lengva sumontuoti, juos galima pritvirtinti prie daugumos medinių ar metalinių paviršių. Pagrindinis dalykas, kurį turite turėti omenyje, yra daikto, kurį norite pritvirtinti prie sienos, svoris.

   

  Dvigubi kabliukai

  Dvigubi kabliukai labiau tinka smulkiems daiktams, pavyzdžiui, raktams, krepšiams, kepurėms ir paltams. Pagrindinis dvigubų kabliukų privalumas yra tas, kad jie yra labai nebrangūs, todėl nereikia jaudintis, kad išleisite per daug pinigų. Juos labai lengva sumontuoti ir galite naudoti įvairiems daiktams.

   

  Anchor Steadfast Hooks

  Anchor Steadfast Hooks yra šiek tiek brangesni už kitus variantus, tačiau jie taip pat yra vienas geriausių rinkoje esančių gaminių. Jie puikiai tinka sunkesniems daiktams, pavyzdžiui, televizoriams, miegamojo spintoms ir kitiems baldams, tvirtinti. Juos labai lengva sumontuoti, tereikia pasiimti grąžtą ir vadovautis ant pakuotės pateiktomis instrukcijomis. Jų keliamoji galia yra 80 kg, juos galima naudoti ant gipskartonio, medinių ar betoninių sienų. Jie tiekiami su viskuo, ko reikia, įskaitant montavimo instrukcijas ir inkarus.

   

  Strypų naudojimas

  Strypai yra puikus būdas tvarkyti smulkius daiktus, pavyzdžiui, raktus, rankines ir drabužius, be to, jie labai gražiai atrodo. Juos galima puikiai naudoti beveik kiekviename namų kambaryje, tačiau dažniausiai jie naudojami svetainėje, miegamajame arba prieškambaryje. Lazdas labai lengva sumontuoti, todėl jos puikiai tinka, jei norite greitai ir lengvai sutvarkyti namus ir išvalyti savo gyvenimą nuo išsimėčiusių daiktų. Be to, jie yra labai nebrangūs ir juos galima įsigyti už kelis eurus ūkinių prekių parduotuvėje.

   

  El. parduotuvėje Balduperlai.lt rasite gausų asortimentą svetainės baldųkorpusinių baldų ir minkštų baldųvirtuvės baldųmiegamojo baldųprieškambario baldųvaikų kambario baldų bei biuro baldų. Tad įsigiję naujų baldų, nepamirškite jų tinkamai pritvirtinti ir apsaugoti juos nuo apvirtimo rizikos. Daugiau skaitykite: Kaip apsaugoti baldus nuo apvirtimo.