Prekių katalogas

Vaikų kambario komplektai

 • Vaikų kambario komplektai. Greitas, nemokamas pristatymas. Platus pasirinkimas. Visada geriausia kaina.

  Vaikų kambario komplektus  užsisakykite lengvai ir be jokios rizikos. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nereikalingas avansas. Rinkitės jau dabar.

   

  Vaiko kambario baldų komplektą tradiciškai sudaro spinta, lentynos, rašomasis stalas, lova, spintelės arba komodos. Visos šeimos skirtingos, visi vaikai skirtingi, ir vaikų poreikiai – taip pat. Ką reikia žinoti, renkantis vaikų kambario baldų komplektą? Į ką atkreipti dėmesį? Kaip nepadaryti klaidų? Kaip pasirinkti, kad būtų patenkintas ir vaikas, ir tėvai?

   

  Įvertinkite, kokio dydžio yra jūsų būstas ir kokio dydžio vaiko kambarys?

  Vaiko kambarys skirtas, visų pirma, vaikui ir jo daiktams, tačiau dažnai patalpų funkcijos persidengia. Priklausomai nuo būsto dydžio, dalis vaiko daiktų (nenešiojami žieminiai rūbai, kai kurios knygos) gali būti laikoma kituose kambariuose, pvz. svetainėje arba drabužinėje. ir kt. Televizorius gali būti vienas visai šeimai ir stovėti svetainėje, tačiau paauglys gali turėti ir savo atskirą televizorių.

  Įvertinkite, kokio dydžio vaiko kambarys, kiek daiktų jame planuojate laikyti, kiek jūsų vaikui reikia privatumo, kiek laiko leisite kartu ir kiek laiko jis leis atskirtai. Kai turėsite atsakymus į visus klausimas, tada vaikų kambario baldus išsirinksite teisingai. 

   

  Kokia vaiko kambario baldų funkcinė paskirtis?

  Vaiko kambario baldai pagal funkcijas skirstomi į keturias grupes – skirti miegojimui , skirti mokymuisi, skirti daiktų saugojimui, ir taip vadinama „display area“, tai yra matoma vieta susidėti mėgstamiems daiktams, mylimiems žaislams, sporto apdovanojimams ir kt.

  Jei vaikui sunku užmigti ar susikaupti, rekomenduojama, kad miegojimo ir mokymosi zona būtų atskirta ir izoliuota nuo papildomų trikdžių ir dirgiklių. Šalia vaiko lovos ar vaiko sofos, kurioje jis miegos - nestatykite lentynos, kuri bus pilna daiktų. Talpi ir gerai parinkta spinta padeda vaikui formuoti tinkamus įgūdžius ir palaikyti tvarką kambaryje. „Display area“ yra svarbi, nes parodydamas ir kasdien matydamas tai, kas jam reikšminga, vaikas formuoja savo pozityvų identitetą.

  Prieš pirkdami vaiko kambario baldų komplektą, pasikalbėkite su vaiku ir įvertinkite šiuos keturis aspektus – ar jam bus ramu miegoti, patogu susidėti rūbus vaikų kambario spintoje, ar jis galės neblaškomas mokytis, ir ar turės kur pasidėti daiktus, kuriais didžiuojasi ir kurie yra jam mieli?

  Jei kambaryje gyvens ne vienas vaikas,poreikiai gali būti skirtingi. Gal Jums reikalinga dviaukštė lova, o gal vaikas dar  mažas ir jis labiau džiaugsis vaikiška lovyte pagal savo amžių. 

  Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, atsakingai turi būti formuojama darbo erdvė - mokymosi. Pagalvokite kokio dydžio reikia vaiko rašomojo stalo, kokia kėdė prie vaiko rašomojo stalo bus jam patogiausia. 

   

  Leiskite vaikui rinktis ir padėkite jam apsispręsti

  Vaiko kambario baldų pirkimas – atsakingas žingsnis, nes baldai bus naudojami ne vienus metus. Leiskite vaikui rinktis, tačiau nepasiduokite momentinei nuotaikai – diskutuokite ir padėkite jam apsispręsti.

  Vaiko kambario baldų komplektas turi ne tik funkcinę (miegojimo, daiktų saugojimo), bet ir edukacinę paskirtį – turėdamas savo kambarį ir naudodamasis jam skirtais baldais, vaikais mokysis ir formuot kasdieninius įgūdžius, kaip pasikloti lovą, kaip tvarkingai susidėti rūbus spintoje, ir kt.

   

  Patarimai, kaip išsirinkti tinkamą vaikų kambario komplektą

  Pateikiame keletą patarimų, kurie padės išsirinkti jūsų poreikius ir pageidavimus atitinkantį vaikų kambario komplektą:

  1. Apsvarstykite savo stilių ir dekorą. Prieš pirkdami komplektą, apsvarstykite bendrą savo namų stilių ir dekorą. Ieškokite komplekto, kuris papildytų esamą interjerą ir atitiktų jūsų bendrą namų stilių. Jei dar tik planuojate įsirenginėti savo namus ir svarstote kokį stilių pasirinkti, skaitykite čia, šiame tinklaraščio įraše rasite daug skirtingų stilių su aprašymais ir pavyzdinėmis nuotraukomis.
  2. Rinkitės patikimą vardą turintį prekės ženklą. Rinkdamiesi komplektą, rinkitės patikimą prekės ženklą arba gamintoją, kuris naudoja aukštos kokybės medžiagas ir laikosi saugos standartų. 
  3. Atkreipkite dėmesį į saugos funkcijas. Rinkdamiesi vaikiškus baldus visuomet ieškokite tokių, kurie atitiktų saugos standartus ir turėtų tokias funkcijas kaip reguliuojamas čiužinio aukštis, neaštrūs kampai ir kita saugi įranga. Ieškokite tvirtų ir stabilių komodų ir stalų. 
  4. Atsižvelkite į saugojimo ir sandėliavimo poreikius. Ieškokite komplekto, kuriame būtų pakankamai vietos visiems būtiniausiems kūdikio ar vaiko daiktams laikyti. 
  5. Įvertinkite kainą. Lygindami vaikų kambario komplekto kainą su atskirais baldais, atsižvelkite į baldų kokybę ir ilgaamžiškumą. Investuodami į aukštos kokybės komplektą, kuris tarnaus ilgus metus, ilgainiui galite sutaupyti pinigų.

   

  Patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 

   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu. Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

   

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą. 

   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena