Prekių katalogas

Vaikiškos lovytės

 • Lova AUTO 151 su LED

          Ilgis 151cm / Plotis 75cm / Aukštis 55 cm

  192 
  230  Sutaupykite 38 
  LOVA BUNNY

  Sandėlyje turime baltos spalvos 80x140 cm.

  28709 
  Lova A-955

  Ilgis 156 cm / Plotis 72 cm / Aukštis 55 cm

  Yra spalvų pasirinkimas 

  14432 
 • Kad jūsų mažylis sparčiai augtų, būtų sveikas, žvalus ir energingas, jam ypač svarbus ir reikalingas kokybiškas miegas. Ne paslaptis, kad vaikai iki dvejų metų didžiąją paros dalį praleidžia miegodami. Miego metu mažylių organizme vyksta daugybė įvairių procesų, tad labai svarbu sudaryti tinkamas sąlygas. Vienas būtinų atributų yra saugi ir ergonomiška lovytė. Mūsų internetinėje parduotuvėje Baldųperlai.lt jūsų laukia didelis pasirinkimas šių lovyčių. Visos vaikiškos lovytės, kurias rasite mūsų internetinėje parduotuvėje, yra pagamintos iš itin aukštos kokybės žaliavų ir atitinka aukščiausius saugumo standartus.

  Kad vaikiškos lovytės pasirinkimas būtų lengvesnis, dėmesį verta atkreipti ir į tam tikras detales. Viena svarbiausių – vaiko svoris ir ūgis. Įvertinkite, kokie yra jūsų atžalos duomenys šiuo metu ir kaip jie keisis per artimiausius kelerius metus ir pirmenybę teikite šiuos lūkesčius galinčiam pateisinti baldui. Įvertinkite ir tai, ar vaikiška lovytė yra parduodama kartu su čiužinuku.

  Kaip žinia, mažyliai yra ypač judrūs ir dėl šios priežasties jų priežiūra gali tapti tikru iššūkiu. Kad užtikrintumėte maksimalų saugumą ir komfortą, pirmenybę verta teikti vaikiškai lovytei su apsauginėmis dalimis, kurių aukštį galima reguliuoti. Nepriklausomai nuo to, ką veiks mažylis, miegos ar žais, galėsite parinkti tinkamiausią apsauginės dalies aukštį ir užtikrinti, kad mažylis neiškris. Na, o norintiems sutaupyti vietos, puikiu pasirinkimu taps vaikiškos lovytės su patalynės dėžėmis, kuriose patogiai galėsite laikyti įvarius tekstilės gaminius.