Prekių katalogas

Baro kėdės: kokį tipą rinksitės savo interjerui?

 • Baro kėdės: kokį tipą rinksitės savo interjerui?

  Namuose planuojant įrengti atvirą stalviršį ar barą, reikia pasirinkti ir tinkamo stiliaus baro kėdes, kad sukurtumėte patogų kampelį, tinkantį bendram interjerui.  

  Šie sėdimieji baldai gaminami iš skirtingų medžiagų, gali būti skirtingo dizaino ir kiekvienas variantas yra unikalus. Todėl išsirinkti idealų variantą nebus lengva užduotis, nes žmonės turi unikalų skonį, kai kalbama apie savo namų dekoravimą. Kai kuriems gali patikti senovinis dekoras, o kai kurie iš mūsų pirmenybę teikia elegantiškam vaizdui. Tačiau nesvarbu, kokį stilių pasirinksite, visada galite įsigyti tinkamo tipo baro kėdžių, nes jų yra daugybė rūšių. Kad viskas būtų kuo paprasčiau ir aiškiau, aptarsime patogiausius baro kėdžių variantus, kurie derės prie bet kokio jūsų suplanuoto interjero.

   

  Reguliuojamos baro kėdės

   

   

  Reguliuojamos baro kėdės visada bus pirmoje vietoje, kai kalbama apie patogumą. Šios baro kėdės turi svirtis, todėl galite lengvai reguliuoti jų aukštį. Taigi, jei namuose yra vaikų arba jei jūsų šeimos narių ūgis yra skirtingas, šie baldai bus puikus pasirinkimas. Tačiau pirkdami įsitikinkite, kad kėdės gali būti tinkamai iškeltos ar nuleistos, bei tinkančios pagal jūsų turimo baro aukštį.

   

  Stacionarios baro kėdės

   

  stationary bar stools are the favourite bar stool styles of homeowners

  Šias baro kėdes dažniausiai renkasi namų savininkai, kurie teikia pirmenybę minimalistiniam vaizdui (daugiau apie minimalistinius baldus galite paskaityti čia). Jos būna įvairaus aukščio, spalvų ir medžiagų. Todėl šioms baro kėdėms galite skirti aukščiausius įvertinimus už universalumą. Tačiau šio tipo baro kėdės sėdynės yra fiksuotos, o tai reiškia, kad negalėsite jų nei pasukti nei pakelti ar nuleisti.

   

  Itin aukštos baro kėdės

   

  Iš pavadinimo matyti, kad šios baro kėdės yra itin tinkamos aukštiems stalviršiams ir barams, be to jos suteikia išskirtinį vaizdą. Šio tipo baro kėdės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, tačiau populiariausios vis tik yra medinės dėl tradicinės išvaizdos. Jei įdomu kaip atrodo ir kokie dar gali būti tradicinio stiliaus baldai be šių itin aukštų baro kėdžių, skaitykite čia.

   

  Baro kėdės be atlošo

   

  Tai dar vienas minimalistinis dizainas, skirtas tiems, kurie mėgsta elegantiškus dekorus. Jei norite įsigyti erdvę taupančių baldų, šios baro kėdžių rūšys yra tos, kurių jums reikia. Sėdėdami ant šio tipo baro kėdės, be papildomų mechanizmų, galite kūnu pasisukti bet kuria norima kryptimi. Be to, norint taupyti vietą kambaryje, jas galima pakišti po baru, kai nenaudojate. Tai prie elegantiško interjero derantis baldas, kuris ne tik puikiai atrodo, bet yra išvaizdus, tačiau deja ne itin komfortabilus. 

   

  Baro kėdės be porankių

   

  Šios baro kėdės taip pat yra kompaktiškos ir tinka bet kokiai nedidelei interjero erdvei. Jos turi patogią atramą nugarai, tačiau neturi porankių. 


  Baro kėdės - krėslai

   

  Šios rūšies baro kėdės yra labai patogios ir jose sėdėti būna labai komfortabilu. Be to, jos dažniausiai gaminamos su viniliniais užvalkalais, todėl galite lengvai palaikyti jų puikią būklę. 

   

  Sukamosios baro kėdės

  Sukamosios baro kėdės yra patogiausios, nes sėdėdami ant jų galite lengvai pasisukti į vieną ar kitą pusę, arba aplinkui. Tačiau jei esate pasiryžę įsigyti šiuos baldus, įsitikinkite, kad turite pakankamai laisvos vietos. Išdėstydami šias kėdes, turite palikti pakankamai erdvės tarp kiekvieno baldo, kad galėtumėte be vargo pasukti savo padėtį, kada panorėję.

   

  Baro kėdės su porankiais

   

  Šios baro kėdės iš esmės yra mini kėdės, pasižyminčios elegantiška išvaizda ir suteikiančios nuostabų komfortą. Tačiau jos netinka mažam baro plotui, nes užima daugiau vietos, bet suteikia jūsų interjerui elegancijos.

   

  Pub stiliaus baro kėdės

   

   

  Šios kėdės sunkiai priderinamos prie daugumos individualių interjero stilių, todėl rinkitės jas atsargiai. Kai ieškote baro kėdžių namams, šio stiliaus baldai, nėra itin puikus pasirinkimas. Tačiau užeigoms ir barams šie sėdimieji baldai interjerą pavers itin prašmatniu. Kad šie baldai nereikalautų daug priežiūros, rinkdamiesi medžiagą galite rinktis viniliną. Taip galėsite lengvai išvalyti sėdynes, o jūsų aplinka nuolat spindės.

   

  X atlošo baro kėdės

   

  Šios baro kėdės, be jokios abejonės, puikiai tinka bet kokiam tradiciniam interjerui. Šios kėdės turi kryžiaus formos atlošo dizainą, todėl tinka bet kuriai vietai - tiek individualiuose namuose, tiek baruose. Šios baro kėdės yra estetiškos, todėl jei norite pagerinti savo interjerą daug nesistengdami, nesvarstydami rinkitės šiuos baldus.

   

  Pintos aukštos baro kėdės

   

  Šios baro kėdės pagamintos iš medžio masyvo karkasų ir austų sėdynių. Kai šias kėdes pastatysite savo baro erdvėje, jos suteiks ekologiškos nuotaikos ir vaizdo. 

   

  Kometos formos baro kėdės

   

  Norite kažko neįprasto, bet tuo pačiu labai natūralaus ir paprasto? Tokiu atveju galite atkreipti dėmesį į futuristines kometos formos baro kėdžių rūšis. Šios kėdės yra itin jaukios, nedidelio aukščio ir leis išsiskirti jūsų interjerui. Su metaliniais rėmais ir ryškiomis spalvomis šios baro kėdžių rūšys gali labai pagyvinti jūsų interjerą. 

   

  Kieto atlošo baro kėdės

   

  Šios baro kėdės yra labai populiarios. Šios aukštos ir aptakios konstrukcijos kėdės turi tvirtą atlošą, todėl galite mėgautis kokybišku laiku prie baro. 

   

  Bistro stiliaus baro kėdės

   

  Šių aukštų baro kėdžių dizainą įkvėpė Prancūzijos kavinės, todėl jos puikiai tinka bet kokiam senoviniam ar europietiškam interjerui. Tačiau jei siekiate šiuolaikinio įvaizdžio, tai nebus idealus pasirinkimas. Nors šios kėdės gali būti pagamintos iš bet kokios medžiagos, medinės yra itin populiarios. 

   

  Nusidėvėjusios metalinės kėdės

   

  Na, tokio tipo baro kėdės ne visiems patinka ir tinka ne kiekvienam namų ūkiui. Bet, jei planuojate įrengti kaimišką interjerą, tikrai galite neabejodami rinktis šias nusidėvėjimo ir senumo efektą turinčias, iš metalo pagamintas taburetes. Ir atminkite vieną dalyką - atsisėdę ant jų nebūsite labiausiai atsipalaidavęs žmogus pasaulyje. Taigi turėkite omenyje, kad jos nėra komfortabilios ir labai patogios, bei tikrai neskirtos ilgam pasisėdėjimui prie baro. 

   

  Minkštos baro kėdės

   

  Ieškodami elegancijos, patogumo ir funkcionalumo derinio, atkreipkite dėmesį į šias minkštas baro kėdes. Jos puikiai atrodys bet kokiame moderniame interjere, bus patogios ir gana kompaktiškos. 

   

  Plastikinės arba akrilo baro kėdės

  Mitas, kad plastikas ir kuklumas negali derėti, nes plastikinės baro kėdžių rūšys taip pat gali būti išvaizdžios ir patvarios. Šios kėdės yra pigesnės, patvarios, jų galima įsigyti įvairių spalvų ir formų. Be to, jos gali atlaikyti nepalankias oro sąlygas, todėl jos puikiai dera naudojimui lauke. Daugiau apie plastikinius baldus ir plastiko rūšis skaitykite čia.

   

  Sulankstomos baro kėdės

   

  Jei gyvenate nedideliame bute, kuriame vietos nėra labai daug, o virtuvėje įsirengėte barą vietoj valgomojo stalo, šio tipo kėdės bus puikus pasirinkimas, nes panaudojus, jas bus galima sustatyti ir taupyti vietą. Kadangi jos neužima daug vietos, šias baro kėdes galite laikyti spintoje arba už durų kai jų nereikia. Paprastai šios taburetės visada turi keturias kojas, o ne trijų kojų konstrukcijas, kurias matote kituose stiliuose. 
  Sulankstomos baro kėdės yra vienas iš multifunkcinių baldų variantų, kokie dar būna multifunkciniai baldai ir kur jie naudojami, skaitykite čia

   

  Baro kėdžių tipai, padedantys sukurti tobulą namų dizainą

   

  Baro kėdės yra puikus bet kurių namų baldas, padedantis sukurti draugišką ir jaukią atmosferą, bei papildantis tobulo namų dizaino stilių. Yra daugybė baro kėdžių tipų, todėl prieš nuspręsdami, kokios kėdės geriausiai tinka jūsų namams, turite žinoti, kokie yra jūsų poreikiai ir ko ieškote. Baro kėdės aukštis, pasukamumas, porankių aukštis ir pasukamumas, sėdynės gylis, tvirtumas, kaina ir garantija - visa tai turi reikšmės padedant jums apsispręsti dėl geriausių baro kėdžių jūsų namams. 

   

  Versta iš:

  https://worstroom.com/types-of-bar-stools/