Prekių katalogas

Kas yra sulankstomi ir multifunkciniai baldai ir kur juos panaudoti?

 • Kas yra sulankstomi ir multifunkciniai baldai ir kur juos panaudoti?

  Sulankstomi baldai - puikus būdas kuo geriau išnaudoti turimą erdvę. Be to, tai nebrangus pasirinkimas, ypač jei turite ribotą biudžetą ir nenorite daryti kompromisų dėl stiliaus. 

  Įvairūs sulankstomi ir multifunkciniai baldai gali padėti jums išnaudoti daugiau erdvės namuose - nesvarbu, ar gyvenate mažame bute, ar apskritai turite mažai vietos daiktams laikyti. Šiame tinklaraščio įraše aptariama keletas skirtingų sulankstomų baldų tipų, nagrinėjame įvairias galimybes, kurios tiks bet kokiam skoniui ir namų interjerui. Skaitykite toliau ir atraskite geriausias idėjas sau!

   

  Kas yra sulankstomi ir multifunkciniai baldai?

  Praktiški baldai, kuriuos galima sulankstyti, kai jie nenaudojami, taip sumažinant erdvės ir vietos panaudojimą patalpoje, arba baldai, kurie šalia pagrindinės savo funkcijos skirti laikyti daiktams arba gali būti pakeisti į kitos rūšies baldą, pvz. stalas gali būti išlankstomas į suolą ar kėdes, o fotelis išsitiesia į miegamąją lovą. Dažnai tokie baldai yra patalpose, kurios naudojamos mažiau, pavyzdžiui, biure ar kabinete, arba mažame bute, kuriame trūksta pakankamai erdvės standartiniams baldams įsigyti ir naudoti. Juose papildomai galima laikyti reikmenis ir dokumentus, jie efektyviai integruojami į patalpos ertmes ar kitus baldus. Pateiksime keletą pavyzdžių, kokių tipų sulankstomi baldai yra populiariausi:

   

  Kavos staliukai

  Dažniausiai jie susilenkia per stalviršio sujungimą ar susimažina užlenkiant kojas.

   

  Sandėliavimo pufai 

  Tai puiki daiktų laikymo vieta, kuri naudojama atsisėsti. Patogu laikyti bet kokius daiktus - nuo smulkių įrankių, iki patalynės ar drabužių.

   

  Sulankstomi rašomieji stalai

  Šie stalai naudojami patalpose, kuriose nėra pakankamai vietos arba darbinis rašomasis stalas nėra naudojamas labai dažnai. Tokie stalai būna lengvi, lengvai sulankstomi ir ištraukiami, o nenaudojami užima itin mažai vietos.

   

  Sulankstomi valgomojo stalai

  Greitai ir patogiai prailginsite stalą, jeigu reikia aplink jį apsodinti didesnę, nei įprasta kompaniją žmonių. Arba sulankstysite jį iki nedidelės spintelės bei taip atlaisvinsite erdvę kambaryje, jeigu stalas nėra naudojamas kasdien.

   

  Sulankstomos kėdės

  Dažniausiai naudojamos, kaip ekstra sėdėjimo vieta, kai netikėtai sulaukiate svečių. Arba tam, kad būtų lengva transportuoti, jeigu dažnai keliaujate, tačiau mėgstate patogumą.

   

  Multifunkciniai baldai

  Jų gali būti galybė rūšių ir tipų. Kasdien dizaineriai ir inžinieriai atranda naujų dar nematytų savybių, kurias panaudoja žmonių patogumui. Tai gali būti iš lentynos išlankstomas stalas, iš spintos ištraukiama miegamojo lova, nedidelė spintelė gali virsti valgomojo komplektu su indauja, o svetainės komplektas transformuojasi į miegamojo lovą. Visko net neįmanoma aprašyti, nes dažniausiai tai pagal individualius užsakymus gaminami baldai, pritaikyti konkrečioms patalpoms bei pirkėjų poreikiams. Tai pirkėjų ir gamintojų fantazijos ir jų įgyvendinimai, tarnaujantys mūsų patogumui ir gerbūviui!

   

   

   

  Balduperlai.lt asortimentas gausus įvairiausių svetainės baldųvirtuvės baldųmiegamojo baldųvaikų kambario baldųprieškambario baldųbiuro baldų… Tarp jų rasite ir multifunkcinių baldų. 
  Jei įsirenginėjate naujus namus ir ieškote įdėjų kokį baldų stilių rinktis: klasikinį, šiuolaikinį, skandinavišką, japonišką… stilių yra tikrai daug, verčiau nepasimeskite ir paskaitykite išsamiau kas būdinga įvairiems baldų stiliams.