Prekių katalogas

Grotelės

 • GR 01

   17-34 beržinių lentjuosčių (5 cm atstumu viena nuo kitos)

    Sandėlyje turime 90x200cm

  55 
 • Lovos grotelės | Saugus, nemokamas atvežimas

   

  Lovos grotelės, kartu su pagrindiniu lovos rėmu, yra skirtos miegamojo lovos čiužiniui ir daiktų saugojimo dėžės (jei tokia yra) dangčiui prilaikyti ir gali turėti įtakos miego kokybei.

   

  Kam reikalingos lovos grotelės?

  Lovos grotelės labai svarbios dėl kelių priežasčių:

  - Atrama: Tvirtas lovos rėmas su geromis grotelėmis gali užtikrinti tinkamą čiužinio atramą, kad čiužinys išlaikytų savo formą ir būtų patogus miegančiajam.

  - Triukšmo mažinimas: Lovos rėmas su grotelėmis gali padėti sumažinti čiužinio ir dangčio spyruoklės judėjimo keliamą triukšmą, todėl miegoti bus ramiau.

  - Pakėlimas: Lovos rėmas, šiek tiek pakeliantis viršutinę kūno dalį, gali pagerinti kraujotaką ir sumažinti spaudimo taškų keliamą diskomfortą.

  - Apsauga: Lovos grotelės padeda apsaugoti čiužinį ir daiktadėžę nuo dulkių ir šiukšlių, taip pailgindamos jų tarnavimo laiką.

  - Estetika: Lovos grotelės taip pat gali pagerinti bendrą kambario estetiką, nes jos būna įvairaus dizaino ir stiliaus, nors dažniausiai nėra matomos.

   

  Svarbu pažymėti, kad lovos grotelės nėra tiesiogiai susijusios su miego kokybe, tačiau tvirta ir patogi miegamojo lova gali padėti pagerinti miegą. Geras čiužinys ir tinkama pagalvė, atitinkanti jūsų komforto ir atramos poreikius, taip pat gera miego higiena yra svarbiausi kokybiško miego veiksniai.
  Be kita ko, miego kokybę gali įtakoti: miegamojo baldų išdėstymas, tvarka ir tyla kambaryje. Būtent Feng Shui praktikoje šis miegamojo erdvės balansas padeda žmonėms miegoti kokybiškiau. Tad jei norite sukurti ramią ir atpalaiduojančią erdvę kokybiškesniam miegui, čia rasite straipsnį kaip sukurti Feng Shui miegamajame.

   

  Patarimai renkantis lovos groteles

  Išmatuokite savo lovos rėmo dydį.

  Prieš pirkdami, išmatuokite lovos rėmo dydį, kad įsitikintumėte, jog pasirinktos grotelės tinkamai tiks.

  Patikrinkite suderinamumą su savo lova.

  Patikrinkite, ar grotelių forma ir išlenkimai yra suderinami su jūsų lova, kad išvengtumėte problemų. Kadangi būna įvairiausių lovų tipų, gali būti sunku suprasti kokios grotelės būtų tinkamos, čia rasite straipsnį apie įvairius lovų tipus, galbūt tai pravers renkantis groteles lovai.

  Atsižvelkite į medžiagą.

  Paprastai lovos grotelės gaminamos iš metalo arba medžio. Rinkitės medžiagą, kuri papildytų jūsų lovos ir kambario stilių arba jums yra priimtinesnė.

  Atkreipkite dėmesį į patvarumą.

  Ieškokite lovos grotelių, pagamintų iš aukštos kokybės medžiagų ir konstrukcijos, kad jos ilgai tarnautų. Taip pat reikėtų nepamiršti, kad lovos grotelės turi rekomenduojamą svorį, tad įvertinkite kokios bus apkrovos, kad grotelės tarnautų ilgus metus.

  Pasirinkite dizainą.

  Lovos grotelės būna įvairaus dizaino - nuo paprastų ir tradicinių iki puošnių ir dekoratyvių. Rinkitės tokį dizainą, kuris derėtų prie jūsų kambario estetikos.

  Skaitykite klientų atsiliepimus.

  Ieškokite klientų atsiliepimų apie svarstomas lovos groteles, kad sužinotumėte, kokią patirtį su jomis patyrė kiti.


  Patikrinkite, ar yra garantijos arba grąžinimo taisyklės.

  Prieš pirkdami būtinai patikrinkite, ar yra garantija arba grąžinimo taisyklės, jei prireiktų grąžinti arba pakeisti lovos groteles.

   

  Balduperlai.lt visada patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 

   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu. Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

   

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą. 

   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena.