Prekių katalogas

Šiuolaikinis dizainas jūsų namuose: kambarys po kambario

 • Šiuolaikinis dizainas jūsų namuose: kambarys po kambario

  Šiuolaikinis dizainas paprastai tariant tai minimalistinis ir elegantiškas dizainas viename. Šiame tinklaraščio įraše apžvelgsime kiekvieno namų kambario dominuojančius bruožus šiuolaikiniame stiliaus interjere. 

   

  ŠIUOLAIKINIO STILIAUS PRIEANGIS

  Geriausias būdas sukurti švarų, ramų ir santūrų toną - suprojektuoti šiuolaikinio stiliaus prieangį. Padarykite jį paprastą ir neperkrautą. Įžengus į jūsų namus lankytojų dėmesį turėtų atkreipti koks nors jūsų pasirinktas eksponatas arba unikalus, bet paprastas baldas, kuris gali būti daugiafunkcinis ir tuo pačiu naudojamas kaip daiktų saugykla. Galite pastatyti ilgą odinį pufą ar prieškambario suoliuką, kad būtų greita ir patogu atsisėsti svečiams laukiant, o erdvė nebūtų pernelyg perpildyta.

   

  ŠIUOLAIKINIO STILIAUS VIRTUVĖ

  Šiuolaikinės virtuvės stilius turėtų būti paprastas ir švarus. Daiktai turėtų turėti savo vietas spintelėse ar kituose uždaruose laikymo sprendimuose, kad kuo mažiau būtų apkrauta matoma virtuvės erdvė, t.y. virtuvės stalas ir virtinių spintelių stalviršis. Rinkitės švarių ir aptakių linijų šviestuvus, spinteles, prietaisus ar virtuvės komplektą. Lenktas linijas nesunku pasiekti su stilingais šviestuvais ir baro kėdėmis, kurias rekomenduojama rinktis suapvalintų ir minkštesnių formų. Minimalizmą ir šilumą subalansuokite natūralaus akmens grindjuostėmis ir stalviršiais arba spintelėms naudokite natūralią, prislopintą žalią, mėlyną ar pilką spalvą. Elegantišką kontrastą gali sukurti aptakūs metaliniai prietaisai, suderinti su natūraliomis medžiagomis ir tonais.

   

  ŠIUOLAIKINIO STILIAUS SVETAINĖ

  Svetainė yra jūsų gyvenamasis kambarys, kuriame praleidžiate itin daug laiko. Pasirūpinkite, kad ši erdvė būtų patogi ir stilinga, naudodami aukštos kokybės greitai iš mados neišeinančio stiliaus baldus. Nepamirškite kuo dažniau naudoti natūralų apšvietimą - nuimkite sunkias užuolaidas ar tamsius langų roletus. Kur reikia, pridėkite aplinkos ir akcentinius šviestuvus, kad būtų minkšta, išsklaidyta šviesa. Svetainės baldai turėtų būti išraiškingi, pasižymintys švariomis arba lenktomis linijomis ir paprastu, bet elegantišku stiliumi. Erdvei užpildyti naudokite didesnių matmenų svetainės sekciją, pvz: sekcija su spinta, tačiau išlaikykite pusiausvyrą su pora derančių svetainės fotelių ar sofa. Įtraukite žalumos, kad sušvelnintumėte erdvę ir įneštumėte organinio elemento. Kambarį galite dar labiau akcentuoti naudodami unikalių tekstūrų ir nedidelės, bet apibrėžtos spalvų paletės užtiesalus, pagalvėles ir kilimėlius.

   

  ŠIUOLAIKINIO STILIAUS VALGOMASIS

  Šiuolaikinis valgomojo stilius - tai linijos, simetrija ir struktūra. Skirkite dėmesį unikalesniam valgomojo komplektui - labai tinka pagamintas iš stiklo, akmens ar medžio, ir plonoms elegantiškoms kėdėms, kurios papildytų erdvę, bet neatitrauktų dėmesio nuo stalo, kaip pagrindinio akcento. Elegantiškas, modernus šviestuvas ir didelių matmenų meno kūrinys - tai viskas, ko reikia, kad užbaigtumėte erdvę, neįnešdami konkurencinių bruožų.

   

  ŠIUOLAIKINIO STILIAUS MIEGAMIEJI

  Šiuolaikinio stiliaus miegamieji yra paprasti, tačiau elegantiški. Venkite ryškių lovos užvalkalų, daugybės pagalvių, perkrautų fotelių ir gėlių raštų. Vietoj to daugiausia dėmesio skirkite minkštiems, sluoksniuotiems, natūraliems pluoštams ir simetrijai, kurią pasiekti galite su miegamojo naktiniais staliukais bei kitais akcentiniais miegamojo baldais. Šiuolaikinė miegamojo lova gali būti ryškesnis akcentinis elementas, kuris sujungia kambarį ir sustiprina elegantiško paprastumo pojūtį. Kadangi miegamojo lovų tipų būna įvairių, čia rasite straipsnį su jų pavyzdžiais ir aprašymais, tai gali padėti kuriant šiuolaikinio stiliaus miegamąjį.

   

  ŠIUOLAIKINIO STILIAUS VONIOS KAMBARYS

  Šiuolaikinio stiliaus vonios kambariai yra viena populiariausių erdvių, kurias namų savininkai nori atnaujinti. Šiuolaikiniuose vonios kambariuose daugiausia dėmesio skiriama erdvei, pabrėžiami šalti atspalviai, aštrios linijos ir švelnumo pojūtį suteikiančios medžiagos, kad būtų sukurta unikali ir kvapą gniaužianti patalpa.

   

  Apibendrinant, galima pasakyti, kad šiuolaikinis dizainas jūsų namuose siūlo elegantišką ir minimalistinį požiūrį į kiekvieną kambarį. Pagrindiniai bruožai, kurie dominuoja šiuolaikinio stiliaus interjere, yra švarios linijos, natūralių medžiagų naudojimas ir paprastumas. Kiekviename kambaryje rekomenduojama išlaikyti erdvę, vengiant perpildymo ir sutelkti dėmesį į stilingus, bet funkcionalius baldus bei akcentinius elementus. Svarbu naudoti šviesą ir natūralų apšvietimą (plačiau apie natūralų apšvietimą ir kaip jis veikia namus ir baldus skaitykite čia), siekiant sukurti švelnumo ir minkštumo efektą kiekvienoje erdvėje. Šiuolaikinio stiliaus vonios kambariai taip pat yra itin populiarūs, kurie sukuria harmoningą ir švelnią atmosferą, naudojant šaltus atspalvius ir švelnius tekstūrų mišinius. Tad pasinaudokite šiais principais ir susikurkite modernią, elegantišką ir ramybę skleidžiančią aplinką savo šiuolaikinio stiliaus namuose!