Prekių katalogas

Kas yra "Bouclé" fotelis?

 • Kas yra "Bouclé" fotelis?

  Kai kalbama apie interjero dizainą, tinkamai parinkti baldai yra labai svarbūs kuriant patogią ir stilingą erdvę. Vienas iš pastaraisiais metais populiarėjančių baldų yra bouclé fotelis. Tačiau kas tiksliai yra bouclé fotelis?

  Bouclé fotelis - tai fotelis, aptrauktas bouclé audiniu. Bouclé - tai audinys, pagamintas iš kilpinių arba susuktų siūlų, kad sukurtų tekstūrinį paviršių. Gautas audinys pasižymi jaukumo ir pliušo pojūčiu, todėl puikiai tinka namų dekorui.

   

  Bouclé foteliai paprastai būna suapvalintos arba išlenktos formos, kuri papildo minkštą, pliušinę bouclé audinio tekstūrą. Kėdės porankiai ir atlošas gali būti paminkštinti, kad būtų dar patogiau, todėl tai puiki vieta susisukti su gera knyga ar atsipalaiduoti po ilgos dienos.

   

  Vienas iš puikių bouclé fotelių bruožų yra tai, kad jie būna įvairių stilių - nuo modernaus (kas yra modernus baldų dizainas skaitykite čia) ir minimalistinio (kas yra minimalistinis baldų stilius skaitykite čia) iki klasikinio (daugiau apie klasikinį baldų dizainą skaitykite čia) ir tradicinio (plačiau apie tradicinio stiliaus baldus skaitykite čia). Nesvarbu, ar ieškote išraiškingo elemento, kuris jūsų kambariui suteiktų spalvų, ar neutralaus fotelio svetainei, kuris lengvai įsilietų į jūsų esamą interjerą, bouclé fotelis jums gali būti puikus pasirinkimas.

   

  Kalbant apie spalvas, bouclé foteliai dažniausiai būna neutralių atspalvių, pavyzdžiui, kreminės, smėlio ir pilkos, kad dar labiau papildytų natūralią audinio tekstūrą. Tačiau galima rasti ir drąsesnių spalvų, pavyzdžiui, mėlynos ar rožinės, bouclé fotelių, kurie jūsų erdvei suteiks linksmumo ir žaismingumo.

   

   

  Sujungus bouclé fotelį su kitais baldais, pavyzdžiui modernia sofa, galima sukurti vientisą ir stilingą bet kurio kambario vaizdą. Neutralų bouclé fotelį galima derinti su raštuotu kilimu, dekoratyvinėmis pagalvėlėmis ir jaukia antklode, kad sukurtumėte patogią ir patrauklią erdvę. Drąsų, ryškiaspalvį bouclé fotelį galima derinti su neutralia sofa ir kitais papildomais aksesuarais, kad jis atrodytų pakiliau ir rafinuočiau.

   

  Apskritai bouclé fotelis yra puikus pasirinkimas visiems, norintiems savo namams suteikti šilumos ir prabangos. Dėl minkštos ir viliojančios tekstūros, universalaus dizaino ir įvairių stilių bei spalvų nenuostabu, kad bouclé foteliai tapo tokiu populiariu interjero dizaino pasirinkimu. Nesvarbu, ar norite papildyti savo kambarį išskirtiniu elementu, ar miegamąjį - jaukiu skaitymo kampeliu, bouclé fotelis yra puikus pasirinkimas.