Prekių katalogas

In ir Jan balansas namuose

 • In ir Jan balansas namuose

  Daugeliu atžvilgių gyvenime svarbiausia yra pusiausvyra. Stengiamės rasti tinkamą pusiausvyrą, susijusią su mūsų mityba, sveikata, finansais ir biudžetu bei namais. Ši tema yra vyraujanti visur - literatūroje, filmuose, kur daugelis populiarių romanų ir komiksų herojų buvo sukurti dėl to, kad reikėjo rasti pusiausvyrą tarp gėrio ir blogio.  

  Pusiausvyros ir harmonijos siekimas mūsų gyvenime taip pat yra pagrindinė fengšui tema, ir nors ji buvo sukurta daugiau nei prieš 5000 metų, jos teorijos vis dar išlieka aktualios. Vienoje iš tokių teorijų daugiausia dėmesio skiriama nematomiems energijos poveikiams, kurie veikia mūsų aplinką. Kaip namuose išdėstyti baldus vadovaujantis Fengšui principais galite paskaityti čia.

  Kas gi yra šios energijos, esančios mūsų namuose ir darbo vietose? Či (apie tai kas yra Či fengšui praktikoje skaitykite čia), kuri yra mus supanti fengšui energija, apima dvi pagrindines jėgas: In ir Jang. Nors šios dvi energijos yra priešingos, jos giliai įsišaknijusios viena kitoje. Subalansavus In ir Jang, sukuriama aplinka, kurioje vyrauja harmonija, sėkmė ir laimė. Taigi, kaip sukurti gerą fengšui ir užtikrinti tinkamą In ir Jang pusiausvyrą? Į pagalbą pasitelkiame priemones, kurias mums suteikia senovės kinų Fengšui menas ir mokslas. 

   

  Kas yra In energija?

  In - tai moteriška energija, kuriai būdinga vėsi, rami arba pasyvi aplinka, tamsios spalvos ir uždaros, ramios erdvės. Dėl per didelio In energijos kiekio gali trūkti motyvacijos ar iniciatyvos, nesugebėti susikaupti ir apimti depresija.

   

  Kas yra Jang energija?

  Jang - tai vyriška energija, kuriai būdinga karšta, aktyvi aplinka, šviesios, ryškios spalvos ir atviros, gyvybingos erdvės. Per didelis Jang energijos kiekis gali sukelti neramumą, nerimą, stresą ir pyktį.

   

  Kaip subalansuoti In ir Jang pusiausvyrą namuose?

  Jang ir In maitina jus skirtingais, vienodai reikalingais būdais, todėl šios energijos yra svarbios jūsų namuose. Kai viena iš jų yra išbalansuota, namai gali būti perkrauti šia energija. Tačiau ką tiksliai reiškia pasiekti pusiausvyrą? Pagal apibrėžimą pusiausvyra - tai "būklė, kai skirtingi elementai yra lygūs arba jų proporcijos yra tinkamos". Kiekviena jūsų namų patalpa atlieka skirtingą funkciją, todėl kiekvienoje jų reikia skirtingo In ir Jang santykio; kai kuriose erdvėse reikia daugiau vieno ar kito elemento. "Kad fengšui būtų geriausias, jūs patys turite sukurti idealų In ir Jang balansą kiekvienai savo namų patalpai, priklausomai nuo jos vaidmens jūsų gyvenime".

   

  Miegamojo erdvė

  Jūsų miegamasis naudojamas poilsiui, atsipalaidavimui ir atjaunėjimui. Todėl In yra pagrindinė reikalinga energija. Daug geriau miegosite, jei jūsų kambaryje bus ne tik vėsi temperatūra, bet ir vėsios, tamsių spalvų sienos. Pagal fengšui teoriją jausmai, kuriuos norite sukelti savo miegamajame, yra moteriškos prigimties. Naudokite silpną apšvietimą, sukurkite ramią ir vėsią aplinką, dekoruokite švelniomis, minkštomis tekstūromis.
  Kaip sukurti fengšui miegamajame, plačiau galite paskaityti čia.

  Tačiau nepamirškite įtraukti Jang elementų, kad sukurtumėte pusiausvyros jausmą. Naudokite apšvietimą, kurį galima padidinti, dekoruokite mažais, šiltų spalvų akcentais ir pakabinkite ryškių, gyvybingų spalvų meno kūrinius. Kitaip tariant, subtiliai įtraukite Jang energiją į foną. Patarimas: Miegamajame niekada nedėkite treniruoklių, nes jie sukuria labai stiprią Jang energiją. Tai gali sutrikdyti optimalią In ir Jang pusiausvyrą ir turėti įtakos jūsų gebėjimui gerai pailsėti ir miegoti.

   

  Svetainės ir virtuvės erdvė

  Svetainėje ir virtuvėje turėtų būti akcentuojama Jang energija, nes ten vykstantiems veiksmams reikia daugiau energijos. Tačiau nepamirškite, kad nors natūraliai vykstanti veikla ir sukuria Jang, vien to neužteks pabrėžti. Todėl svetainės kambaryje naudokite ryškias, gyvybingas spalvas ir įtraukite daugiau vyriškų elementų, pavyzdžiui, televizorių. Daugiau apie tai kaip sukurti subalansuotą svetainės erdvę pagal Feng Shui skaitykite čia.

  Nepamirškite svetainėje įtraukti šiek tiek In elementų, kad sukurtumėte In ir Jang pusiausvyrą. Tai galima pasiekti kuriant ramią, patogią aplinką, kurioje būtų minkšti baldai ir raminančios energijos vaizdai. 

  Virtuvei taip pat reikia In energijos, o tai galima pasiekti dekoruojant tamsiais elementais virtuvės baldus. Patarimas: abiejuose kambariuose naudokite apšvietimą, kurį galima pritemdyti. Kai Jang pusiausvyra tampa per stipri, tiesiog pritemdykite šviesą, kad sukurtumėte tamsesnę, uždaresnę atmosferą, kuri sukurs daugiau In energijos. Jei svarstote kaip tinkamai sukurti organizuotą virtuvės erdvę pagal Feng Shui, čia rasite įvairių patarimų.

  Kai pusiausvyros sutrikimas būdingas ne vienai patalpai, norint subalansuoti In ir Jang, reikia taikyti bendresnį požiūrį. Iš tikrųjų yra veiksnių, kurie gali turėti įtakos bendrai pusiausvyrai vien dėl to, kad egzistuoja. Vienas iš tokių veiksnių yra netvarka; dėl netvarkos atsirandanti sustingusi energija yra didelė neigiama In priežastis. "Nešvarūs, dulkėti, netvarkos pilni namai laikui bėgant pritraukia daugiau neigiamos energijos". Reguliariai tvarkantis, In ir Jang pusiausvyra pasiekiama natūraliai. Patarimas: Niekada nenaudokite netvarkos kaip In kūrimo būdo, nes ji į namus atneš nepageidaujamos neigiamos energijos.

   

  Kiemo aplinka taip pat svarbi gerai namų energijai

  Peraugę krūmai ir gyvatvorės, uždengiančios langus, gali sukurti tamsią, uždarą aplinką viduje. Tai gali sukurti In energiją ir blogą fengšui namuose. Pasirūpinkite, kad visi lauko krūmai būtų gerai apkarpyti ir neliestų langų. Patarimas: Pasodinkite ryškių, ryškiai žydinčių krūmų ir pastatykite vazonus su spalvingais žiedais prie įėjimo. Taip užtikrinsite, kad jūsų namuose nuolat būtų daug Jang energijos.

   

  Svečių kvietimas

  Kviesdami į namus žmones ir gyvūnus, taip pat natūraliai pasigaminsite Jang energijos. Judėjimo ir triukšmo kuriama energija ir aktyvumas padės subalansuoti In ir Jang pusiausvyrą bet kuriuose namuose. Patarimas: Kai esate vieni, įjunkite šviesą ir muziką, kad sukurtumėte Jang energiją.

   

  Gerą fengšui galima sukurti, kai pasiekiama tinkama pusiausvyra tarp in ir Jang. Nors yra priemonių, kurias galime naudoti šiai pusiausvyrai sukurti, gali būti sunku tiksliai žinoti, kaip ištaisyti pusiausvyros sutrikimus. Kad būtų paprasčiau sukurti fengšui dizainą, galite vadovautis Bagua žemėlapiu. Apie tai kaip naudotis Bagua žemėlapiu skaitykite čia.

   

  Versta iš anglų k.:

  https://ultimateacademy.com/feng-shui-courses/feng-shui-blog/what-is-the-best-way-to-balance-In-and-Jan-in-your-home/