Prekių katalogas

Svetainės komplektai

 • Svetainės komplektas Magic

  komplektą sudaro: 2 TV staliukai, 2 lentynos, spintelė, vitrina, komoda, žurnalinis staliukas

  469 
  529  Sutaupykite 60 
  Sekcija A-1436

  Plotis ~340 cm / Aukštis 194 cm / Gylis 45 cm

  959 
  968  Sutaupykite
  Sekcija A-985

  Plotis 460 cm / Aukštis 200 cm / Gylis 50 cm

  1587 
 • Svetainės baldų komplektai | Internetu patogiau

  Svetainės baldų komplektai norintiems jaukios ir patrauklios svetainės erdvės. ✓ Patrauklios Kainos ✓ Įvairūs Dizainai ✓ Nemokamas Atvežimas. Apsilankykite ir išsirinkite!

   

  Kiekvienas asmuo nori turėti jaukią, suderintą ir patogią svetainės erdvę savo namuose. Šiais laikais, baldų pasirinkimas išties viršija bet kokius lūkesčius, tačiau tarp tokios gausos skirtingų baldų galima ir pasimesti, išsirinkti pavyzdžiui TV staliuką visiškai nesiderinantį su svetainės lentyna ar svetainės komoda. Tokiu atveju puikus sprendimas yra - svetainės komplektas!

   

  Kodėl verta rinktis svetainės komplektą?

  Kodėl ir kada verta rinktis jau sukomplektuotą svetainės baldų komplektą, o kada derinti ir komplektuoti svetainės baldus iš skirtingų dalių patiems? 

  Sprendimas, ar pirkti svetainės baldų komplektą, ar susikurti savo komplektą iš skirtingų baldų dalių, priklauso nuo kelių veiksnių. Štai keletas dalykų, į kuriuos reikėtų atsižvelgti:

  • Suderinamumas: Jei norite, kad svetainė atrodytų vientisa ir suderinta, baldų komplektas gali būti geras pasirinkimas. Komplektai sukurti taip, kad derėtų ir papildytų vienas kitą stiliumi, spalva ir medžiagomis. Kita vertus, iš skirtingų baldų dalių susikūrę savo komplektą galite sukurti eklektiškesnį ar asmeniškesnį vaizdą, tačiau turite atkreipti dėmesį į tai, kad pasirinktos dalys gerai derėtų tarpusavyje.
   Be to, renkantis komplektą svetainei ar atskirus baldus, reikėtų apgalvoti ir apie tai kaip šią poilsio zoną paversti ne tik gražiai atrodančią, bet ir estetišką, patogią ir subalansuotą. Čia skaitykite kaip žingsnis po žingsnio savo svetainę paversti ramybės ir klestėjimo oazę.
  • Pritaikymas: Jei turite konkrečių reikalavimų ar pageidavimų svetainės baldams, geresnis variantas gali būti iš skirtingų detalių susikurti savo komplektą. Taip galėsite maišyti ir derinti detales, kad sukurtumėte unikalią ir individualiai pritaikytą išvaizdą, atitinkančią jūsų konkrečius poreikius. Kita vertus, baldų komplektai suteikia ribotas pritaikymo galimybes.
  • Patogumas: Pirkti baldų komplektą dažnai yra patogiau, nes sutaupoma laiko ir pastangų perkant atskiras detales ir derinant pristatymą. Tačiau jei mėgstate "pasidaryk pats" projektus arba norite savo kambariui suteikti asmeninį atspalvį, susikurti savo baldų komplektą gali suteikti daugiau galimybių išreikšti save. 

   

  Svetainės komplektų pasirinkimas

  Dažniausiai svetainės komplektus sudaro: vientisa svetainės sekcija su spintomis, lentynomis, spintelėmis ir televizoriui pritaikyta vieta, tačiau būna ir atskirų svetainės komplektų baldų, kuriuos galite sustatyti nebūtinai vieną prie kito. Tokius svetainės komplektus dažniausiai sudaro: viena ar kelios svetainės vitrinos, svetainės TV staliukas, svetainės komoda, pakabinama ar pastatoma svetainės spintelė, svetainės lentyna, svetainės spinta, kartais komplekte būna ir svetainės staliukas.
  Svetainės komplektas su atskirais baldais puikus sprendimas jei turite didelę svetainę, išdėstę komplekto baldus po visą kambarį sukursite jaukią ir modernią aplinką svetainėje, juk vienoje vietoje sustatyti baldai atrodo kiek gremėzdiškai. Kita vertus po visą kambarį išdėstyti svetainės komplekto baldai gali kelti nepatogumą, turint vientisą sekciją visus daiktus galite laikyti vienoje vietoje, o tai žymiai patogiau skubiai kažko ieškant nepasimesti kuriame svetainės komplekto balde laikote tam tikrus daiktus. Tad kas patogiau ir priimtiniau - spręsti tik Jums!

   

  Balduperlai.lt visada patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 

   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu. Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

   

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą. 

   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena.