Prekių katalogas

Vaikų kambario kėdės

 • Kėdė K450

  Gylis 58 cm / Plotis 44 cm / Aukštis 85 cm

  Yra spalvų pasirinkimas

  65 
  79  Sutaupykite 14 
  Taburetė Yeti

  Plotis 27 cm / Aukštis 35 cm / Gylis 37 cm

  Yra spalvų pasirinkimas

  30 
  35  Sutaupykite 5 
  Kėdė Dolly

  Plotis 53 cm / Aukštis 87 cm / Gylis 48 cm

  Yra spalvų pasirinkimas

  120 
  163  Sutaupykite 43 
  Kėdė K436

  Plotis 55 cm / Aukštis 94 cm / Gylis 48 cm

  Yra spalvų pasirinkimas 

  125 
  154  Sutaupykite 29 
  Kėdė SDI Buk

  Plotis 50 cm / Aukštis 83 cm / Gylis 40 cm

  Yra spalvų pasirinkimas

  70 
  8616 Sutaupykite 1616
 • Vaikų kambario kėdės

  Nors dauguma vaikų laisvalaikį mėgsta leisti ypač aktyviai, ne paslaptis, kad pasyvus laiko leidimas taip pat turi savų pliusų ir vienas jų – galimybė greitai atgauti jėgas ar tobulinti įvairias savybes bei įgūdžius. Taigi, daugybė įvairių veiklų, pradedant tiesiog sėdėjimu ir užbaigiant skaitymu ar piešimu, yra labai naudingos. O, kad jūsų atžalos jų metu jaustųsi patogiai, būtinos ir ergonomiškos kėdės. Jų rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje Baldųperlai.lt.

  Kuri kėdė jūsų vaiko kambariui tiks labiausiai? Žinoma, ko gero, atsakymą būtų paprasčiau sužinoti iš paties vaiko – jis tikrai turės nuomonę apie tai, kokia kėdė turėtų atsirasti jo kambaryje. Tačiau tėveliai, vertindami praktiškumą ir ekonomiškumą, taip pat turėtų nepamiršti tam tikrų detalių. Jei vaikas sėdėdamas praleis ypač daug laiko, reikėtų teikti pirmenybę kėdei, turinčiai ypač plačią nugaros atramą. Puikiu pasirinkimu taps ir komfortą garantuojančias atramas rankoms turinti kėdė.

  Pačius mažiausius sužavės traukinuko formos kėdutės. Atsakingai įvertinkite ir vaiko svorį – neviršykite rekomenduojamų apkrovų (norintiems, kad baldas būtų tinkamas naudoti ilgą laiką, reikėtų atsakingai įvertinti, kaip kis vaiko svoris). Na, ir, žinoma, nereikia pamiršti, kad kėdės priežiūra – dar vienas klausimas, aktualus visiems tėveliams. Tad prieš pirkdami kėdę, būtinai pasidomėkite, kaip tinkamai prižiūrėti audinį – užtikrindami tinkamą kėdės priežiūrą, būsite tikri, kad baldas tarnaus patikimai ir ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą.