Prekių katalogas

Minkštų baldų komplektai

 • Minkštų baldų komplektai. Greitas, nemokamas pristatymas. Platus pasirinkimas. Visada geriausia kaina.

  Minkštų baldų komplektus užsisakykite lengvai ir be jokios rizikos. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nereikalingas avansas. Rinkitės jau dabar.

   

  Minkštų baldų komplektas yra itin patogus variantas. Galite rinktis tokią komplektaciją, kokia jums patinka –  sofa ir du foteliai, trivietė sofa, dvivietė sofa ir fotelis, baldus kambaryje galite sustatyti taip, kaip jums patogu, o jų vietą, kada panorėję, galite keisti, galite rinktis baldus su miegojimo funkcija, patalynės dėže arba be jų – galimybių daug ir pačių įvairiausių.

  Į ką atkreipti dėmesį, renkantis minkštų baldų komplektą?

   

  Įvertinkite kambario ir baldų dydį

  Dažniausia klaida, kurią padaro baldus perkantys žmonės – neįvertina kambario ir baldų dydžio. Pasistenkite kuo tiksliau apgalvoti – ar užteks vietos baldams? Ar užteks vietos praėjimui? Ar galėsite patogiai ištiesti kojas? Ar galėsite laisvai naudotis patalynės dėže ir miegojimo funkcija? 

  Svarbiausias patarimas – matuokite, matuokite ir dar kartą matuokite. Įvertinkite ne tik tai, kaip baldai tilps arba netilps kambaryje, bet ir tai, kaip jūs sėdėsite, miegosite ant jų ir kaip judėsite baldais apstatytame kambaryje.

   

  Kada verta rinktis minkštų baldų komplektą?

  Minkštų baldų komplektai suteikia vartotojui daug laisvės – tiek perkant baldus, tiek ir juos įsigijus. Pirkdami, galite rinktis pačias įvairiausias kombinacijas, pavyzdžiui, sofa ir du foteliai, sofa ir trys foteliai, trivietė sofa ir dvivietė sofa – ir susikurti tokį kambarį, kokio jums reikia. 

  Įsigijus minkštų baldų komplektą – priešingai negu svetainės minkštą kampą – galėsite keisti baldų vietą ir jų kryptį. Šeima arba draugų kompanija galės susiburti aplink stalą maloniam pokalbiui arba susėsti veidu į TV ir kartu žiūrėti filmą. 

  Minkštų baldų komplektai idealiai tinka, jei namuose priiminėjate, pvz. verslo partnerius ar kitus gerbiamus svečius – tai leis jaustis patogiai ir kartu išlaikyti distanciją. 

   

  Spalvos, stilius ir apmušalai – kaip apsispręsti?

  Sofą ar minkštą kampą rekomenduojama derinti prie kilimo, užuolaidų ar toršero, tačiau su baldų komplektais yra paprasčiau. Baldų komplektai yra sudaryti iš keleto atskirų vienetų ir sudaro tam tikrą visumą, net jei kambaryje nėra nieko tos pačios spalvos.

  Svarbu, kad baldai išsiskirtų bendrame fone, o labiausiai tinka kontrasto principas – šviesios sienos ir sodrios spalvos baldai https://www.balduperlai.lt/minkstu-baldu-komplektas-ps arba atvirkščiai, sodrios spalvos sienos ir subtilaus atspalvio baldai https://www.balduperlai.lt/minkstu-baldu-koplektas-ava 

  Įvertinkite, kokį apmušalų tipą pasirinksite – pageidausite švelnaus elegantiško veliūro ar solidžiai atrodančios, tvirtos odos? Jei turite augintinį arba namuose yra mažų vaikų, galite rinktis specialų skysčiams ir įbrėžimams atsparų, lengvai valomą audinį.

   

  Papildomos baldų funkcijos – didesnė nauda vartotojui 

  Kai kurios svetainės sofos, tiek trivietės, tiek dvivietės, turi miegojimo funkciją ir patalynės dėžę. Neapsigaukite – kai kurios sofos turi miegojimo funkciją be patalynės dėžės, kai kurios turi patalynės dėžę be miegojimo funkcijos. Jei norite, kad sofa ilgiau neprarastų formų, miegodami ant jos, naudokite antčiužinius.

   

  Patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 

   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu.  Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

   

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą. 

   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena