Prekių katalogas

Miegamojo komplektai

 • Miegamojo komplektas Molto

  Komplektą sudaro: lova su naktiniais staliukais, spinta ir komoda

  1003 
  Miegamojo komplektas Vesta

  Komplektą sudaro: lova(160x200 cm), spinta, naktinis staliukas, komoda

  Yra spalvos pasirinkimas

  1140 
 • Miegamojo komplektai. Greitas, nemokamas pristatymas. Platus pasirinkimas. Visada geriausia kaina.

  Miegamojo komplektus  užsisakykite lengvai ir be jokios rizikos. Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje. Nereikalingas avansas. Rinkitės jau dabar.

   

  Miegamasis yra aiškios funkcinės paskirties kambarys – čia, tiesiog miegama, o spintoje sukabinami rūbai bei laikomi kiti daiktai. Miegamojo baldų komplektą paprastai sudaro lova, spintelės bei spinta arba komoda. Atrodo, elementaru – tačiau tam, kad išsimiegotumėt gerai, patogiai ir ramiai, reikia žinoti keletą dalykų. Kaip parinkti tinkamas spalvas? Kaip protingai suplanuoti vietas ir erdves daiktų laikymui? Galiausiai, kada pirkti baldų komplektą, o kada verta pačiam išsirinkti ir įsigyti atskirus baldus? 
   

  Įvertinkite miegamojo kambario dydį

  Miegamojo kambario komplektai skirti vidutinio ar didesnio nei vidutinio dydžio kambariams. Kambaryje turi tilpti dvivietė lova su spintelėmis, taip pat – spinta arba, kitu atveju, spinta ir komoda.

  Kai kuriuose tradicinio išplanavimo butuose, kur miegamasis vos didesnis nei 10 m2, jums teks pasukti galvą – ar sutalpinus visus miegamojo baldus, dar liks vietos praėjimui? Tokiais atvejais, pasvarstykite – gal verta įsigyti tiesiog miegamojo  lovą ir miegamojo spintą, arba lovą ir komodą.

  Jei turite didelius namus arba erdvų butą, galite susikurti miegamojo aplinką patys – greta įprastinių baldų, kaip lova, spinta ir komoda, rinktis kosmetinį stalą, stalelį televizoriui su kartu prie jo priderintomis lentynomis, arba supamą krėslą ir žurnalinį stalelį.

  Tačiau ten, kur kalbama apie vidutinio dydžio kambarį, miegamojo baldų komplektas yra nepamainomas, nes baldų konstruktoriai yra apgalvoję apie baldų tiek funkcinį, tiek estetinį suderinamumą.

   

  Apgalvokite, kiek daiktų laikysite miegamajame

  Kokio dydžio jūsų butas? Kiek ir kokių daiktų turite? Kiek jų laikysite miegamajame? Šiandien, vis labiau vertinama laisva kambario erdvė, todėl nėra reikalo užstatyti sienų spintomis.

  Turintiems mažai daiktų, rekomenduojama lova, pastatoma ant kojelių, be talpios ir vizualiai apsunkinančios patalynės dėžės. Prie tokios lovos, galite rinktis paprastą dviejų durų ribų spintą ir komodą patalynei ir užvalkalams susidėti. Šitaip, net ir mažas kambarys atrodys daug erdvesnis.

  Jei gyvenate nedideliame bute ir turite daug daiktų, pagalvokite, kaip juos sutalpinsite. Patalynės dėžė yra puiki talpykla bet kokiems retai naudojamiems rūbams ar kitiems daiktams. Maksimaliai išnaudokite kambario erdvę ir rinkitės aukštas spintas.

  Miegamojo baldų rinkiniai būna įvairios komplektacijos, todėl išsirinkite sau tinkamą.

   

  Spalvos ir stilius – paprasti patarimai padės protingai pasirinkti

  Miegamajame rekomenduojama išlaikyti paprastus, raminančius derinius iš dviejų atspalvių, foninio ir dominuojančio. Tamsios medienos baldai puikiai žiūrėsis šviesiame fone ir, analogiškai, šviesios spalvos baldams reikalingas ryškesnis fonas. Atitinkamai, pasistenkite priderinti užuolaidas ir lovatiesę prie foninės arba dominuojančios spalvos. Tokie deriniai bus nenuobodūs, bet raminantys.

  Įvertinkite savo aplinką – koks stilius dominuoja virtuvėje, svetainėje ir kitose patalpose? Asketiškas ir minimalistinis, ar šiek tiek ekscentriškas, o gal romantiškas, pastelinių atspalvių ir švelnus? Pasistenkite, kad miegamasis būtų ne tik jaukus, bet ir derėtų prie bendro buto interjero.

   

  Miegamojo baldų komplektas – paprastas ir patogus sprendimas

  Įsikėlėte į naują butą? Užgriuvo daugybė klausimų, susijusių su buto įrengimu ir apstatymu? Neturite laiko ir galimybės rinktis ir derinti baldus? Jūsų gyvenimo stilius ir buities įpročiai dar tik formuojasi? Dar nežinote ir negalite įvertinti, kiek ir kokių daiktų laikysite spintose?

  Miegamojo baldų komplektai yra paprastas ir efektyvus sprendimas – čia, visos detalės ir atspalviai dera tarpusavyje, o funkcijos pritaikytos pagal standartinius nedidelės šeimos poreikius.

   

  Patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 
   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu. Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą. 
   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena. 

  Platus asortimentas

  Balduperlai.lt labai atsakingai formuoja asortimentą ir kviečia pasižvalgyti po kitus svetainės baldus. Turime platų pasirinkimą korpusinių baldų: svetainės komplektaivalgomojo komplektaisekcijos,  spintoskomodosvitrinosstalaižurnaliniai staliukaiTV staliukaispintelėslentynosveidrodžiaidekoracijos. Taip pat  gausus minkštų baldų asortimentasminkštų baldų komplektaiU formos minkšti kampaisofosfoteliaisupami krėslaipufaikėdėsbaro kėdės…  Taip pat kviečiame rinktis ir svetainės baldusvirtuvės baldusvaikų kambario baldusprieškambario baldusbiuro baldus.