Prekių katalogas

Kas yra klasikinis baldų dizainas?

 • Kas yra klasikinis baldų dizainas?

  Klasikiniai baldai pulsuoja senoviniu gyvybingumu, perteikiančiu ir atnaujinančiu stilių, kuris sukūrė senovės graikų, o vėliau senovės romėnų meną ir architektūrą. 

  Tai stilius, siekiantis simetrijos, kad sukurtų elegantiškus ir rafinuotus sprendimus, kuriuose akivaizdų erdvės šaltumą atstoja stebinantis familiarumas ir komforto jausmas.

   

   

  Klasikiniai pagal užsakymą pagaminti baldai - tai baldai, kurie labiausiai atitinka naujoves, bet kartu yra susiję su tradicijomis, dėmesingi detalėms ir gaminio kokybei. Erdvės, kurioms kuriamos kolekcijos, visada skiriasi, tad idėjų ir žinių apie geriausias žaliavas, kad būtų patenkinti visada reiklūs poreikiai tų, kurie ieško prabangių klasikinių sprendimų savo interjerui, niekada netrūksta.

   

  Kodėl verta rinktis klasikinius baldus?

  Pasirinkti klasikinius baldus savo interjerui reiškia pasirinkti harmoningą ir subalansuotą grožį, kuriame, atrodo, kvėpuosite tuo pačiu kilniu ir rafinuotu oru, kuris kadaise tvyrojo senovinėse aristokratų šeimų vilose. Tai reiškia, kad reikia rinktis baldus ir baldų detales, pagamintas iš tokių vertinamų medžio masyvo kaip ąžuolas, raudonmedis, vyšnia ar bukas. Ar kitų vertinamų medžiagų kaip keramika, bronza ir marmuras. Kuo ypatingas medžio masyvas balduose galite paskaityti čia.

   

  Klasikinio stiliaus baldai - tai neutralūs tonai, kurie išryškintų aukščiaus išvardytas brangias ir kilnias medžiagas. Pridėti itin rafinuoti ir subtilūs aksesuarai ir dekoracijos sukuria prabangos ir brangumo pojūtį, nepamirštant patogios ir svarbios erdvės vizijos. Daugiau apie prabangius baldus skaitykite čia.

  Kai kalbama apie klasikinį dizainą, dažnai minimos kolonos ir puskolonės, frizai ir statulos, karnizai ir rožiniai langai. Šie elementai patys savaime nėra stilius, tačiau, tinkamai juos panaudojus, jie neabejotinai gali jį praturtinti, net ir šiuolaikiškiau.

  Marmuro apdaila, primenanti tauriausias medžiagas, puikiai dera su baldais, pagamintais iš brangiausios medienos, suteikdama erdvei malonų ir emocingą įspūdį, kuriame geriausiai atsiskleidžia rafinuoti ir paauksuoti elementai.

   

   

  Lovos ir naktiniai staliukai, komodos ir sofos, stalai ir staltiesės, krėslai ir šezlongai pasižymi struktūrinėmis linijomis ir kreivėmis, kurios gali būti kontrastingos, bet nesukelti disharmonijos ir sukurti jausmą, kad elegantiškame ir iš pažiūros santūriame kontekste galima jaustis laisvai.

  Apdailos ir dekoratyviniai elementai yra vyšnia ant torto jūsų klasikinio stiliaus interjerui. Jie tarsi sustiprina baldus, gali pagražinti linijas ir išskirti patalpą, nesvarbu, ar tai būtų vonios kambarys, ar valgomasis.

   

  Klasikinio stiliaus baldai

  Jeigu ketinate persikraustyti ar atnaujinti namus, ir galvojate apie prabangų interjero dizainą bei konstrukcinius darbus, tai atlikti rekomenduojama pasitelkiant specialistų pagalbą, nes jie geriausiai sugebės įgyvendint jūsų galvoje gimstančias idėjas bei pritaikyti klasikinius ir novatoriškus sprendimus šiuolaikiniam gyvenimo ritmui, juk baldų stilių yra daugybė, tad nukrypti nuo planuojamos idėjos įgyvendinimo patiems, gali būti labai paprasta.

  Nesvarbu, ar namas naujas, ar senas, pirmiausia reikia pradėti projektuoti, planuoti ir vadovautis stilistine idėja, kuri nenukryptų nuo nustatytų vėžių. Klasikinių baldų pasirinkimas grindžiamas vizija ir planavimu, kuriam keliami dideli reikalavimai, atsižvelgiant į stiliaus pobūdį, reikalaujantį elegantiško, esminio ir labai subalansuoto rezultato visais makro ir mikro aspektais.

  Visą projektą dažniausiai sudaro baldų išdėstymo planavimas, spalvų paletės parinkimas, geriausių sprendimų skirtingoms erdvėms dekoruoti įvertinimas ir kruopštus aksesuarų įterpimas. Nepamirštant dar vieno esminio aspekto, kuris dažnai pamirštamas - kambario ir baldų apšvietimo.

   

  Baldų išdėstymas

  Pirmasis žingsnis - nuspręsti, kur įterpti baldus, tiksliau, tuos elementus, kurie apibrėžia pačios patalpos funkcionalumą (itališka sofa vonios kambaryje - ne tai, ko siekiate!). Be įvairių erdvių, svarbu atsižvelgti ir į tam tikrus nepereinamus ir struktūrinius aspektus. Turėtumėte užduoti sau tam tikrus klausimus apie erdvę, funkcionalumą ir stilistinę pusiausvyrą, kad iš tiesų galėtumėte sukurti elegantišką ir harmoningą įspūdį. Daugiau apie tai kokios yra baldų išdėstymo taisyklės skaitykite čia.

  Nepamirškite, kad klasikiniai baldai reikalauja paprastumo ir proporcijų, o erdvę reikia tvarkyti itin apdairiai. Priešingu atveju ji tampa netvarkinga ir visiškai neelegantiška mišraine.
  Jei planuojate atsinaujinti, o galbūt įsirenginėjate naujus namus, mūsų elektroninėje parduotuvėje, taip pat galite rasti klasikinių minkštų baldų komplektų svetainės kambariui, įvairių dydžių lovų miegamajamspintelių virtuvės erdvei ir daugelį kitų įvairių stilių baldų.

   

  Įsivaizduokite ir analizuokite įvairius ir galimus išdėstymo sprendimus, apgalvokite kiekvieno baldo funkcionalumą, laikydamiesi nuostatos, kad kiekvienas elementas turi savo egzistavimo priežastį.

  Visapusiškas interjero erdvės suvokimas, siekiant kuo veiksmingiau apibrėžti įvairias zonas: virtuvėje reikėtų atskirti maisto ruošimo ir valgymo zoną, svetainėje reikėtų pagalvoti apie poilsio zoną su klasikiniu sofos komplektu ir darbo ir skaitymo zoną, įskaitant rašomąjį stalą ir knygų lentyną. Jei turite viziją kaip sustatytumėte baldus, bet jų dar neturite mūsų elektroninėje parduotuvėje, taip pat galite rasti klasikinių minkštų baldų komplektų svetainės kambariui, įvairių dydžių lovų miegamajamspintelių virtuvės erdvei ir daugelį kitų įvairių stilių baldų.

   

  Baldų priedai, šviesa ir dekoracijos: klasikinės erdvės tobulinimas

  Sukūrus pagrindus, ateina laikas pagalvoti apie mažiau struktūrinius, bet ne mažiau svarbius elementus. Pavyzdžiui, šviesą reikėtų įvertinti pradedant nuo natūralios šviesos srauto kiekviename kambaryje. Ją galima įgyvendinti ir sustiprinti veidrodžiais, vitrinomis arba metalo apdaila. Mažiau apšviestos sritys parodo, kur galima išdėstyti dirbtinę šviesą (laisvai pastatomą, baldų, lubų ar sienų), kad papildytumėte ar išryškintumėte tam tikras vietas. Daugiau apie baldų apšvietimo svarbą skaitykite čia.

   

  Šaltinis (išversta iš anglų k.): https://modeneseinteriors.com/what-is-classic-furniture-design