Prekių katalogas

Virtuvės spintelės

 • Virtuvinės spintelės. Greitas, nemokamas pristatymas. Platus pasirinkimas. Visada geriausia kaina.  

   

  Jei projektuojate naują virtuvės dizainą arba norite atsinaujinti, prieš perkant virtuvės spinteles, reikia atlikti keletą svarbių veiksmų: nustatyti savo poreikius ir pageidavimus, išmatuoti virtuvės erdvę, pasirinkti medžiagas ir stilių bei parengti išsamų planą. Pateikiame keletą patarimų, kurie padės jums pradėti:

  • Nustatykite savo poreikius ir pageidavimus: Apsvarstykite, kiek jums reikia vietos, kokių tipų daiktus norite laikyti spintelėse, kokio stiliaus ir dizaino baldus jau turite ar įsigysite. Ieškokite įkvėpimo virtuvės dizaino svetainėse, žurnaluose ir kataloguose. Jei turite barą - atsakingai įvertinkite, kokio jis aukščio ir kokios baro kėdės norėtumėte. 
  • Išmatuokite virtuvės erdvę: Išmatuokite savo virtuvės erdvę, įskaitant sienų aukštį, plotį ir gylį bei visas kliūtis, pavyzdžiui, duris, langus ir prietaisus. Tai padės nustatyti spintelių dydį ir išdėstymą. Taip pat įvertinsite kokio dydžio pietų stalas tilptų. O gal tik mini stalas telpa. 
  • Pasirinkite medžiagas ir stilius: Virtuvės spintelės gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, įskaitant medžio masyvą, MDF, laminatą ir metalą. Pasirinkite medžiagą, kuri atitinka jūsų biudžetą ir papildo jūsų virtuvės stilių. Medžio masyvo spintelės puikiai tarnaus daugelį metų, bet reikalaus didesnės priežiūros ir kainuos brangiau už medžio plokščių virtuvines spinteles. Plačiau apie tai kodėl verta rinktis medžio masyvo baldus skaitykite čia.
   MDF medienos plokščių spintelės dažnai būna labai didelio dizainų spektro, todėl išsirinkti ko būtent norite, tikrai paprasčiau. Tačiau šios medžiagos spintelės bus mažiau patvarios, bet tinkamai prižiūrimos, jos taip pat gali tarnauti ilgus metus. Plačiau apie MDF privalumus ir trūkumus galite paskaityti čia.
   Metalinės virtuvės spintelės paprastai naudojamos restoranų virtuvėms, nes jos labai patvarios ir lengvai nuvalomos. Tačiau, vis dažniau jas pritaiko ir šiuolaikiniame namų virtuvės dizaine dėl griežtos išvaizdos ir patogumo gaminant maistą. Plačiau apie metalinių baldų privalumus ir priežiūra skaitykite čia.
   Taip pat galite rinktis iš įvairių spintelių stilių, pavyzdžiui, tradicinio, modernaus ar kaimiško.
  • Sukurkite išsamų planą: Naudokite virtuvės projektavimo programą arba pasamdykite profesionalų dizainerį, kad jis sukurtų išsamų virtuvės planą. Jame turėtų būti nurodytas spintelių išdėstymas, prietaisų ir įrangos vieta, norimų durelių ir furnitūros tipas. Plačiau apie baldų furnitūros tipus galite paskaityti čia.
  • Sumodeliuokite virtuvės baldus: Naudodamiesi planu, sumodeliuokite virtuvės baldus naudodami 3D modeliavimo programinę įrangą arba samdydami profesionalų dizainerį ar rangovą. Tai padės įsivaizduoti, kaip spintelės ir kiti baldai atrodys jūsų virtuvėje.
   Taip pat, kad būtų paprasčiau jei nenorite vargintis su modeliavimu, galite pasirinkti virtuvės komplektą. Tai nėra visos virtuvės baldai, tačiau didžioji dalis jų. Prie virtuvės komplekto kurkas paprasčiau bus priderinti virtuvinį stalą, virtuvines kėdes, virtuvės bufetą ar kitus virtuvės baldus.
  • Įvertinkite savo galimybes: Kai turėsite virtuvės spintelių planą ir modelį, įvertinkite galimybes, kad rastumėte geriausiai jūsų poreikius, biudžetą ir stilių atitinkantį variantą. Palyginkite kainas, medžiagas ir dizaino ypatybes, kad priimtumėte pagrįstą sprendimą.

  Atminkite, kad virtuvės spintelių ir virtuvės baldų modelio pasirinkimas yra nelengvas procesas, todėl būtina neskubėti ir kruopščiai pasirinkti. 

   

  Balduperlai.lt visada patogios pirkimo sąlygos

  Nemokamas pristatymas

  Jūsų užsakytus baldus, pristatysime visiškai nemokamai visoje Lietuvoje. Už papildomą mokestį vairuotojas gali padėti užnešti baldus. Apie tai turėtumėte pranešti iš anksto.

  Visada stengiamės baldus pristatyti Jums patogiu laiku. Patogų laiką visada deriname. 

   

  Patogus apmokėjimas

  Apmokėti užsakymą visada galite internetu. Tačiau suteikiame Jums galimybę atsiskaityti  ir  pristatymo metu grynaisiais pinigais arba banko kortele. Tokiu atveju pateikiant užsakymą - nereikalingas avansas. 

   

  Geriausios kainos garantija

  Mūsų didelis noras - pasiūlyti Jums geriausias kainas rinkoje. Jei naują, tokią pačią prekę randate pigiau - rašykite mums. Įvertinsime situaciją ir pritaikysime Jums palankiausią kainą. 

   

  Garantija

  Visiems savo baldams suteikiame garantiją. Jei gavę baldus pastebite gamyklinį arba transportavimo broką - susisiekite su mumis ir kartu spręsime šią problemą. 

  Jei nesate patenkintas užsakyta kokybiška preke - galite grąžinti ją per 365 diena.