Prekių katalogas

Dviaukštės lovos

 • 32477
  Dviaukštė lova FAMED

  Plotis 97 cm/ Aukštis 159 cm / Gylis(ilgis) 184 cm

  56029
  77373 Sutaupykite 21344
  39847
  48566 Sutaupykite 8719
  154773
  53729
  59503
  47314
 • Kai vienu kambariu dalijasi kelios atžalos ir, kai norisi išsaugoti kuo daugiau erdvės, puikiu pasirinkimu gali tapti dviaukštės lovos. Didelį jų pasirinkimą rasite mūsų internetinėje parduotuvėje Balduperlai.lt. Visos dviaukštės lovos, kurias galite įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, yra pagamintos iš aukščiausios kokybės žaliavų, todėl užtikrinamas ilgas tarnavimo laikas, o taip pat – pat atitinka visus saugumo standartus, tad jas pasirinkdami, sukursite saugią ir jaukią aplinką savo vaikams.

  Kad iš didelio pasirinkimo išsirinkti būtų lengviau, nepamirškite įvertinti tam tikrų detalių. Viena svarbiausių – jūsų vaikų duomenys, t.y., ūgis bei svoris. Atsakingai įvertinkite, kokis yra jūsų vaikų ūgis bei svoris šiuo metu ir, kaip jis keisis per artimiausius kelerius metus. Ir tik tuomet rinkitės šiuos poreikius galintį pateisinti baldą.

  Jei kambarys, kuriuo dalijasi kelios atžalos yra nedidelis ir norite išsaugoti kuo daugiau erdvės, puikiu pasirinkimu taps dviaukštės lovos, atliekančios ne tik miegojimui skirto baldo funkciją. Puikiu pasirinkimu taps dviaukštė lova su patalynės dėže (joje galėsite laikyti įvairius tekstilės gaminius arba lova su lentynėlėmis bei stalčiais, įvairių daiktų laikymui. Norintieji sukurti ypač estetišką bei nuotaikingą interjerą, gali rinktis išskirtinio dizaino – traukinuko, piratų laivo formos ar įvairiais vaikų pamėgtais personažais dekoruotus baldus. Ieškantys minimalistinių sprendimų taip pat ras iš ko pasirinkti – gausu vienspalvių, klasikinio stiliaus dviaukščių lovų.