Supami krėslai

 • fotelis BALANCE

  Ilgis 105 cm / Plotis 55 cm

  Aukštis 95 cm

  Yra spalvų pasirinkimas   

  16574
  23037 Sutaupykite 6463
  Fotelis ben 2

  Ilgis 55 cm / Plotis 97 cm

  Aukštis 99 cm

  Yra spalvų pasirinkimas   

  9652
  12928 Sutaupykite 3276
  17034
  17445 Sutaupykite 411
  14422
  18237 Sutaupykite 3815
 • Supami krėslai

  Kaip užtikrinti malonų ir atpalaiduojantį poilsį tiesiog savo namuose? Tai – kur kas paprasčiau nei manėte, tiesiog pastatykite joje supamą krėslą. Galite būti tikri – laikas, praleistas jame, bus vienas maloniausių, o ir pats baldas taps ypač stilinga jūsų svetainės detale.
  Mūsų internetinėje parduotuvėje Baldųperlai.lt – stilingi, puošnūs, iš kruopščiai atrinktų žaliavų pagaminti supami krėslai. Klasikinio stiliaus gerbėjams ar tiems, kurie savo namams nori suteikti ypatingo jaukumo, puikiai tiks supami krėslai iš vytelių ar medienos; o ieškantys tokio baldo modernaus stiliaus svetainei, turėtų atkreipti dėmesį ir į eko odos bei milteliniu būdu dengto plieno krėslą. Žinoma, prieš įsigydami baldą, taip pat pasidomėkite, kaip turėtų būti prižiūrimos žaliavos, iš kurių jis ir yra pagamintas (eko oda, vytelės ar audinys). Tinkama priežiūra užtikrins, kad baldas ilgai išlaikys puikią pirminę išvaizdą ir būklę. Taip pat atsakingai įvertinkite, kokią apkrovą gali atlaikyti krėslas.
  Jei norite išlaikyti spalvinę harmoniją svetainėje, rinkitės tokios pat spalvos, kurios daugiausia yra šioje patalpoje, baldą. Ir atvirkščiai, jei norite, kad supamas krėslas taptų išskirtiniu jūsų svetainės akcentu, rinkitės tokios spalvos, kurios dar nėra jūsų svetainėje, krėslą.
  Tad išsirinkite tinkamiausią krėslą jau dabar. Tiesa, jis turės ir vieną mažytį trūkumą – ant jo leisti laiką bus taip malonu, kad labai tikėtina, jog jos tikrai nenorėsite užleisti šeimos nariams.